Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12SA3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12SA3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D5x25 (zwart)
1 320523 1.35 1.63

Beschermrand
2 325053 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwiel Huis
4 321737 36.44 44.09

Moer M8 (10 Stuks)
5 949558 1.05 1.27

Afdichtingsring (a)
7 308543 1.04 1.26

Ring (c)
8 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
9 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
10 957754 1.20 1.45

Lagerpakking
11 321734 1.35 1.63

ANKER 230-240 VOLT
12 360734E 41.39 50.08

Luchtgeleider
13 321732 1.35 1.63

Zeskant Hd Schroef D4x70
14 982021 1.04 1.26

Veld 230 Volt
15 340645E 28.19 34.11

Veld 230 Volt
15 340932E 26.40 31.94

Stofpakking
16 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM 5.70 6.90

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
18 303255 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
19 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
21 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
22 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
23 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
24 308546 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
25 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
26 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
27 944109 1.70 2.06

As
28 994301 14.25 17.24

As (b)
28 994302 13.89 16.80

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
29 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
30 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
31 319656

Ring (c) (oud 937928z)
32B 334456 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
32 937817Z

Niet meer leverbaar
33 316821

Niet meer leverbaar
34A 337329

Niet meer leverbaar
34B 339579

Buitenflens
34 937923P 5.40 6.53

Tandwielset
35A 329054 16.36 19.80

Schakelaarschuif
36 314428 1.04 1.26

Huis
37 325050 16.50 19.96

Rubber Ring
38 321733 1.35 1.63

PUSHING BUTTON SWITCH
39A 376230 7.20 8.71

Condensator (oud 987178)
40 930039 1.95 2.36

Trekstang
41 325051 1.05 1.27

Trekstang
41 370014 1.35 1.63

Koolborstels (2 Stuks)
42 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
43 317810 4.80 5.81

Veertje
44 308536 1.65 2.00

Schakelaarhouder
45 325054 1.05 1.27

Schakelaarhouder
45 370012 1.35 1.63

Aansluitklem
46 980063 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
47 984750

Klemstrip (old 994566)
48 937631 1.04 1.26

Snoertule D8.8
49 953327 1.04 1.26

Schroef D4x45 Met Ring
51 301815 1.05 1.27

Hitachi Label
52A 334347 1.05 1.27

Achterhuis
53 325052 10.35 12.52

Snoer
54 500240Z 13.18 15.94

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
54 500447Z 6.60 7.99

Kabelschoentje
55 319320 1.35 1.63

Varistor (b)
56 370013 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 994322

Niet meer leverbaar
503A 336865

Niet meer leverbaar
504A 325515

Niet meer leverbaar
601 937825Z

Niet meer leverbaar
601 938317

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
602 938318

Niet meer leverbaar
603 314095

Niet meer leverbaar
604 314096

Niet meer leverbaar
605 314097

Niet meer leverbaar
606 314098

Niet meer leverbaar
607 314099

Niet meer leverbaar
608 314100

Niet meer leverbaar
609 314101

Niet meer leverbaar
610 314102

Niet meer leverbaar
611 314103

Niet meer leverbaar
612 314104

Niet meer leverbaar
613 314105

Niet meer leverbaar
614 994312

Niet meer leverbaar
615 310338

Niet meer leverbaar
616 332785

VLOEIBARE PAKKING
617 324688 40.84 49.41

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.