Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12SG


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12SG

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 937807

Niet meer leverbaar
2 302149

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 314125 12.75 15.43

Moer M6
5 309191 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
6 309189

Schroef Hd M4x10 Seal Lock
7 314430 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
8 608VVM 5.70 6.90

Tandwielhuis Deksel
9 301935 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
10A 360436

Niet meer leverbaar
10A 360437E

Niet meer leverbaar
10A 360437U

Luchtgeleider
11 306840 1.80 2.18

Zeskant Hd Schroef D4x70
12 982021 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
13 340385C

Niet meer leverbaar
13 340385E

Stofpakking
14 313775 1.05 1.27

Kogellager 626vvmc2erps2s
15 626VVM 5.70 6.90

Rubber Ring
16 309929 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
17 301943 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
18 309190

Seal Lock Schroef M4x10
19 997263 1.05 1.27

Lagerdeksel
20 938058 1.04 1.26

Kogellager 6001vvcmps2l
21 6001VV 6.60 7.99

Vilt Pakking
22 301946 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
23 302286

Seal Lock Schroef M4x12
24 307127 1.05 1.27

Fringer
25 301945 1.05 1.27

INLEGSPIE 2,5X8
26 940220 1.35 1.63

As
27 302059 6.75 8.17

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
28 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
29 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
30B 319656

Niet meer leverbaar
31 937817Z

Niet meer leverbaar
31 937922P

Niet meer leverbaar
32A 316821

Niet meer leverbaar
33A 339579

Buitenflens
33 937923P 5.40 6.53

Tandwielset (groot + Klein)
34 309188 55.41 67.05

Veer
35 314429 1.04 1.26

Trekstang
36 314427 1.05 1.27

Schakelaarschuif
37 314428 1.04 1.26

Behuizing
38 314438 6.21 7.52

Bedrading (aarde)
40 314854 1.50 1.82

Kabelschoentje
41 311741 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
42 994273 4.29 5.19

Schakelaarhouder
43 314432 2.10 2.54

Kroonsteentje
44 938307 2.13 2.57

Koolborsteldop
46 936551 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
47 999021

Koolborstelhouder
48 313777 1.50 1.82

PUSHING BUTTON SWITCH
49 376230 7.20 8.71

Schakelaar
49 955509 10.80 13.07

Aansluitklem
50 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
51 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52 984750

Snoertule D8.8
53 953327 1.04 1.26

Achterkap
54 314433 5.18 6.26

Schroef D4x45 Met Ring
57 301815 1.05 1.27

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
58 500237Z 11.40 13.79

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
58 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
58A 500461Z 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 302142

Niet meer leverbaar
502 302739

Niet meer leverbaar
601 937825Z

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
603 314095

Niet meer leverbaar
604 314096

Niet meer leverbaar
605 314097

Niet meer leverbaar
606 314098

Niet meer leverbaar
607 314099

Niet meer leverbaar
608 314100

Niet meer leverbaar
609 314101

Niet meer leverbaar
610 314102

Niet meer leverbaar
611 314103

Niet meer leverbaar
612 314104

Niet meer leverbaar
613 314105

Niet meer leverbaar
614 332786

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.