Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12SN


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12SN

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x25 Zwart
1 307028 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
3 332529 11.85 14.34

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 628vvc2ps2-l
5 628VVC 11.85 14.34

Lagerhouder
6 327887 1.20 1.45

ANKER 110 VOLT
7 360891C 36.10 43.68

Anker 230v
7 360891F 36.10 43.68

Luchtgeleider
8 327886 1.20 1.45

Zeskant Hd Schroef D4x70
9 982021 1.04 1.26

Veld 220 Volt
10 340791D 26.68 32.28

Veld 230-240 Volt
10 340791J 38.09 46.09

Veld 110 Volt
10 340791L 49.50 59.90

Veld 230 Volt
10 340791M 49.50 59.90

Stofafdichting Voor G12sr2
11 321722 1.35 1.63

Kogellager 626vvmc2erps2s
12 626VVM 5.70 6.90

Rubber Ring
13 309929 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
14 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x10
15 987201 1.05 1.27

Lagerdeksel
16 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201vvcmps2s
17 6201VV 6.45 7.80

Vilt Pakking
18 301946 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
19 316489

Seal Lock Schroef M4x12
20A 307127 1.05 1.27

Inlegspie
21 302047 1.05 1.27

As
22 332536 4.20 5.08

Machineschroef M5x16
23 308386 1.05 1.27

Klemring Voor Beschermkap
24 301949 1.04 1.26

Beschermkap
25 315492 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
26 937817Z

Niet meer leverbaar
27 316821

Niet meer leverbaar
28B 339579

Tandwiel Set
29 327888 10.80 13.07

Trekstang
30 333366 1.20 1.45

Trekstang
30 370042 1.04 1.26

Veer
31 314429 1.04 1.26

Schakelaarschuif
32 314428 1.04 1.26

Huis
33 333365 6.30 7.62

Behuizing
33 370040 6.90 8.35

Koolborstel (2 Stuks)
34 999005 7.80 9.44

KOOLBORSTELHOUDER
35A 333844 2.10 2.54

Tapschroef D3x8
36 328210 1.20 1.45

Kroonsteentje
37 938307 2.13 2.57

SNOERKLEM
39 975144 1.04 1.26

Noise Suppressor
41 370051 1.65 2.00

PUSHING BUTTON SWITCH
42 376230 7.20 8.71

Machineschroef M3,5x6
43 305499 1.05 1.27

Internal Wire
44 370045 1.04 1.26

Snoerklem
45 988054 1.04 1.26

Cord Clip
46 338334 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
46 937631 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
47 305720 1.05 1.27

Kabelschoentje
49 311741 1.04 1.26

Aansluitklem
49 980063 1.04 1.26

Snoertule D10.1
50 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
50 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52 307811

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
53 500447Z 6.60 7.99

Afdekrooster
55 327894 6.45 7.80

Tail Cover
55 370041 3.30 3.99

Varistor (a)
56 370043 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502A 994322

Niet meer leverbaar
601 314095

Niet meer leverbaar
602 314096

Niet meer leverbaar
603 314097

Niet meer leverbaar
604 314098

Niet meer leverbaar
605 314099

Niet meer leverbaar
606 314100

Niet meer leverbaar
607 314101

Niet meer leverbaar
608 314102

Niet meer leverbaar
609 314103

Niet meer leverbaar
610 314104

Niet meer leverbaar
611 314105

Niet meer leverbaar
612 937826Z

Niet meer leverbaar
613 937825Z

VLOEIBARE PAKKING
615 324688 40.84 49.41

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.