Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12SQ2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12SQ2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef Met Sluitring D4x23 (zwart)
1 328643 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Gear Cover Ass'y
3 338332 7.50 9.08

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 608s
5 338337 2.25 2.72

Lagerhouder
6 338850 1.04 1.26

ANKER 110 VOLT
7 361082B 19.66 23.79

ANKER 230 VOLT
7 361082F 19.66 23.79

ARMATURE ASS'Y 120 VOLT
7 361082U 33.55 40.60

Luchtgeleider
8 338853 1.04 1.26

VELD 110-120 VOLT
9 340997B 16.23 19.63

VELD 220 VOLT
9 340997D 15.81 19.13

VELD 230-240 VOLT
9 340997E 16.23 19.63

Pin Voor Spindelblokkeering
10 301943 1.65 2.00

Ring D11
11 316487 1.65 2.00

Tandwielhuisdeksel
12 338849 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
13 328628 1.05 1.27

VILTPAKKIING
14 373384 1.04 1.26

FRINGER
15 373383 1.04 1.26

SPINDLE
16 373292 3.90 4.72

Machineschroef M5x16
17 308386 1.05 1.27

Beschermkap
18 338848 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
19 937817Z

Niet meer leverbaar
20 316821

Niet meer leverbaar
21 339579

Gear And Pinion Set
22 339265 7.26 8.79

Stofafdichting Voor G12sr2
23 321722 1.35 1.63

Kogellager 626zz
24 339145 1.50 1.82

Rubber Ring
25 309929 1.04 1.26

HOUSING
26 373167 4.80 5.81

Schakelaar
28 339149 2.70 3.27

NOISE SUPPRESSOR
29 373291 3.60 4.36

TAIL COVER (B)
30 373169 1.20 1.45

Tapschroef D4x30 Zwart
31 305490 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
32 301653 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
34 999067 2.85 3.45

Tapschroef D3x8
35 328210 1.20 1.45

Terminal
36 339185 1.04 1.26

KOOLBORSTELHOUDER
37 333844 2.10 2.54

TAIL COVER (A)
38 373168 1.20 1.45

SPRING
39 373175 1.04 1.26

SWITCH LEVER
40 373170 1.05 1.27

OFF LOCK LEVER
41 373171 1.04 1.26

NEEDLE PIN
42 373173 1.04 1.26

Aansluitklem
43 980063 1.04 1.26

Cord Clip
44 338334 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
45 305720 1.05 1.27

Snoertule D10.1
46 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
46 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
47 500247Z

Niet meer leverbaar
47 500409Z

Niet meer leverbaar
47 500436Z

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Zijhandgreep M10
502 318312 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
601 314095

Niet meer leverbaar
602 314096

Niet meer leverbaar
603 314097

Niet meer leverbaar
604 314098

Niet meer leverbaar
605 314099

Niet meer leverbaar
606 314100

Niet meer leverbaar
607 314101

Niet meer leverbaar
608 314102

Niet meer leverbaar
609 314103

Niet meer leverbaar
610 314104

Niet meer leverbaar
611 314105

Niet meer leverbaar
612 937826Z

Niet meer leverbaar
613 937825Z

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.