Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12SR4


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12SR4

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef Met Sluitring D4x23 (zwart)
1 328643 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
3 339146 6.90 8.35

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 608s
5 338337 2.25 2.72

Lagerhouder
6 338850 1.04 1.26

ANKER 110 VOLT
7 361016C 29.01 35.11

Armature 220v-240v
7 361016E 29.01 35.11

Luchtgeleider
8 338853 1.04 1.26

Veld 110 Volt
9 340016C 22.96 27.78

Stator Ass'y 220-230 Volt
9 340016E 30.53 36.94

Pin Voor Spindelblokkeering
10 301943 1.65 2.00

Ring D11
11 316487 1.65 2.00

Tandwielhuisdeksel
12A 338849 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
13 328628 1.05 1.27

Ring (a)
14 328185 1.05 1.27

As
15 330700 6.15 7.44

Machineschroef M5x16
16 308386 1.05 1.27

Beschermkap
17 338848 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
18 937817Z

Niet meer leverbaar
19 316821

Niet meer leverbaar
20A 339579

Gear And Pinion Set
21 339265 7.26 8.79

Trekstang
22 338855 1.04 1.26

Trekstang
22 370023 1.04 1.26

Stofafdichting Voor G12sr2
23 321722 1.35 1.63

Kogellager 626zz
24 339145 1.50 1.82

Rubber Ring
25 309929 1.04 1.26

Housing
26 339140 3.90 4.72

Housing
26 370018 3.90 4.72

Koolborstel (2 Stuks)
27 999067 2.85 3.45

Terminal
28 339185 1.04 1.26

Tapschroef D3x8
29 328210 1.20 1.45

KOOLBORSTELHOUDER
31 333844 2.10 2.54

Schakelaar
32 339149 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
32A 373298

Niet meer leverbaar
32A 373299

Kabelschoentje
34 311741 1.04 1.26

Aansluitklem
34 980063 1.04 1.26

Cord Clip
35 338334 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
36 305720 1.05 1.27

Snoertule D10.1
37 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
37 953327 1.04 1.26

Schakelaarschuif
38 338854 1.04 1.26

Tail Cover
40 339141 1.20 1.45

Tail Cover
40 370019 1.50 1.82

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
41 305812 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
42 500409Z

Niet meer leverbaar
42 500439Z

Niet meer leverbaar
42 500487Z

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502A 994322

Niet meer leverbaar
601 994314

Niet meer leverbaar
602 314095

Niet meer leverbaar
603 314096

Niet meer leverbaar
604 314097

Niet meer leverbaar
605 314098

Niet meer leverbaar
606 314099

Niet meer leverbaar
607 314100

Niet meer leverbaar
608 314101

Niet meer leverbaar
609 314102

Niet meer leverbaar
610 314103

Niet meer leverbaar
611 314104

Niet meer leverbaar
612 314105

Niet meer leverbaar
613 937826Z

Niet meer leverbaar
614 937825Z

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.