Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12VA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12VA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
1 303255 1.04 1.26

Tapschroef D5x25 (zwart)
2 320523 1.35 1.63

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwiel Huis
4 321737 36.44 44.09

Moer M8 (10 Stuks)
5 949558 1.05 1.27

Afdichtingsring (a)
6 308543 1.04 1.26

Ring (c)
7 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
8 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
9 957754 1.20 1.45

Lagerpakking
10 321734 1.35 1.63

Anker 230v
11 360869E 50.88 61.56

Luchtgeleider
12 321732 1.35 1.63

Zeskant Hd Schroef D4x70
13 982021 1.04 1.26

Veld 220-240 Volt
14 340749E 24.61 29.78

Borgring
15 311737 1.04 1.26

Stofring (a)
16 311435 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM 5.70 6.90

Magneet
18 325475 4.65 5.63

Tandwielset
19 329054 16.36 19.80

Pin Voor Spindelblokkeering
20 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
21 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
22 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
23 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
24 308546 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
25 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
26 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
27 944109 1.70 2.06

As
28 994301 14.25 17.24

Label
29 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
30 311744 1.20 1.45

Bout Hd. M5x20 Met Washers
31 316107 1.80 2.18

Beugel Voor Beschermkap
32 311491 4.65 5.63

Stopring
33 874759 1.04 1.26

Beschermkap Kompleet 115mm
34A 337230 12.00 14.52

Niet meer leverbaar
35 937817Z

Niet meer leverbaar
36 316821

Niet meer leverbaar
37B 339579

Schakelaarknop
38 330810 1.05 1.27

Housing Set G12/13/15va (old 330808+330809)
39A 371716 15.81 19.13

Veertje
40 308536 1.65 2.00

Koolborstelhouder
41 308535 6.15 7.44

Koolborstels (2 Stuks)
42 999088 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 999
43 999076 14.40 17.42

Tapschroef D3x10
44 306945 1.04 1.26

Rubber Ring
45 995662 1.04 1.26

Veer
46 314429 1.04 1.26

Trekstang
47 330811 1.05 1.27

Kroonsteentje
48 938307 2.13 2.57

PUSHING BUTTON SWITCH
49 376230 7.20 8.71

Machineschroef M3,5x6
50 305499 1.05 1.27

Bedrading
51 331932 3.45 4.17

Lasdop 50091 (10 Stuks)
52 959140 3.30 3.99

Regelaar 220-240 Volt
53 330813 54.45 65.88

Aansluitklem
54 980063 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
55 984750

Klemstrip (old 994566)
56 937631 1.04 1.26

Tapschroef D4x50 Zwart
59 331933 1.80 2.18

Kabelschoentje
60 311741 1.04 1.26

Snoertule D8.8
61 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
63 500234Z

Niet meer leverbaar
63 500247Z

Niet meer leverbaar
63 500439Z

Dial
64 371746 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 938332Z

Niet meer leverbaar
503A 336865

Handle Joint
504 370397 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
601 937825Z

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
603 314095

Niet meer leverbaar
604 314096

Niet meer leverbaar
605 314097

Niet meer leverbaar
606 314098

Niet meer leverbaar
607 314099

Niet meer leverbaar
608 314100

Niet meer leverbaar
609 314101

Niet meer leverbaar
610 314102

Niet meer leverbaar
611 314103

Niet meer leverbaar
612 314104

Niet meer leverbaar
613 314105

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.