Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SB2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SB2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 937807

Niet meer leverbaar
2 319315

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 308542 21.73 26.29

Vilt Sluitring
5 315049 1.20 1.45

Speciale Moer M7
6 301941 1.04 1.26

Afdichtingsring (a)
8 308543 1.04 1.26

Ring (c)
9 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
10 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
11 957754 1.20 1.45

Viltpakking
12 994320 1.04 1.26

Lagerdeksel
13 308538 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
14 360541C

Niet meer leverbaar
14 360541E

Luchtgeleider (oud 994297)
15 308537 1.50 1.82

Zeskant Hd Schroef D4x70
16 982021 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
17 340485C

Niet meer leverbaar
17 340485E

Stofpakking
18 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
19 608VVM 5.70 6.90

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
20 303255 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
21 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
23 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
24 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
25 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
26 308546 1.04 1.26

Tandwielhuispakking
27 308547 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
28 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
29 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
30 944109 1.70 2.06

As
31 994301 14.25 17.24

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
32 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
33 949454 1.04 1.26

Beschermkap 125mm (oud 994321)
34 320192 14.16 17.14

Niet meer leverbaar
35 937817Z

Niet meer leverbaar
36 316822

Niet meer leverbaar
37 994324

Tandwielset
38A 329054 16.36 19.80

Schakelaarschuif
39 314428 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
40 319314

Rubber Ring
42 995662 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
43 319317

Koolborstels (2 Stuks)
45 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
46 317810 4.80 5.81

Veertje
47 308536 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
48 319319

Schakelaarhouder
49 319318 2.40 2.90

Bedrading (aarde)
50 314854 1.50 1.82

Condensator (oud 930030/991313)
51 994273 4.29 5.19

Kabelschoentje
52 319320 1.35 1.63

Snoertule D8.8
53 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
54 319316

Niet meer leverbaar
55 307811

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
56 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
56 500461Z 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
57 305095

Klemstrip (old 994566)
58 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
59 984750

Aansluitklem
60 980063 1.04 1.26

Beschermkap Kompleet 125mm
61 311742 20.76 25.12

Label
62 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
63 311744 1.20 1.45

Hefboom
64 311743 5.75 6.96

Machineschroef M5x25 Zwart
65 880734 1.04 1.26

Beugel Voor Beschermkap
66 311491 4.65 5.63

Stopring
67 874759 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 994322

Niet meer leverbaar
503 325515

Niet meer leverbaar
601 937825Z

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
603 310338

Niet meer leverbaar
604 314064

Niet meer leverbaar
605 314065

Niet meer leverbaar
606 314068

Niet meer leverbaar
607 314070

Niet meer leverbaar
608 314072

Niet meer leverbaar
609 314062

Niet meer leverbaar
610 314063

Niet meer leverbaar
611 314066

Niet meer leverbaar
612 314067

Niet meer leverbaar
613 314069

Niet meer leverbaar
614 314071

Niet meer leverbaar
615 323712

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.