Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SB3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SB3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D5x25 (zwart)
1 320523 1.35 1.63

Beschermrand
2 325053 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwiel Huis
4 321737 36.44 44.09

Moer M8 (10 Stuks)
5 949558 1.05 1.27

Afdichtingsring (a)
7 308543 1.04 1.26

Ring (c)
8 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
9 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
10 957754 1.20 1.45

Lagerpakking
11 321734 1.35 1.63

ANKER 110 VOLT
12 360734C 49.30 59.65

ANKER 230-240 VOLT
12 360734E 41.39 50.08

Luchtgeleider
13 321732 1.35 1.63

Zeskant Hd Schroef D4x70
14 982021 1.04 1.26

Veld 110 Volt
15 340645C 26.40 31.94

Veld 230 Volt
15 340645E 28.19 34.11

Veld 230 Volt
15 340932E 26.40 31.94

Stofpakking
16 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM 5.70 6.90

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
18 303255 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
19 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
21 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
22 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
23 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
24 308546 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
25 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
26 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
27 944109 1.70 2.06

As
28 994301 14.25 17.24

As (b)
28 994302 13.89 16.80

Bout Hd. M5x20 Met Washers
29A 316107 1.80 2.18

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
29 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
30 949454 1.04 1.26

Beschermkap Kompleet 125mm
31 311742 20.76 25.12

Beschermkap 125mm (oud 994321)
31 320192 14.16 17.14

Beschermkap + Klembeugel
31A 333537 14.40 17.42

Ring (c) (oud 937928z)
32B 334456 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
32 937817Z

Niet meer leverbaar
33 316822

Niet meer leverbaar
34A 337329

Niet meer leverbaar
34B 339579

Buitenflens
34 937923P 5.40 6.53

Label
35 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
36 311744 1.20 1.45

Hefboom
37 311743 5.75 6.96

Machineschroef M5x25 Zwart
38 880734 1.04 1.26

Beugel Voor Beschermkap
39 311491 4.65 5.63

Stopring
40 874759 1.04 1.26

Tandwielset
41A 329054 16.36 19.80

Schakelaarschuif
42 314428 1.04 1.26

Huis
43 325050 16.50 19.96

Rubber Ring
44 321733 1.35 1.63

PUSHING BUTTON SWITCH
45A 376230 7.20 8.71

Condensator (oud 987178)
46 930039 1.95 2.36

Condensator (oud 930030/991313)
46 994273 4.29 5.19

Trekstang
47 325051 1.05 1.27

Trekstang
47 370014 1.35 1.63

Koolborstels (2 Stuks)
48 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
49 317810 4.80 5.81

Veertje
50 308536 1.65 2.00

Schakelaarhouder
51 325054 1.05 1.27

Schakelaarhouder
51 370012 1.35 1.63

Aansluitklem
52 980063 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
53 984750

Klemstrip (old 994566)
54 937631 1.04 1.26

Snoertule D8.8
55 953327 1.04 1.26

Schroef D4x45 Met Ring
57 301815 1.05 1.27

Hitachi Label
58A 334347 1.05 1.27

Achterhuis
59 325052 10.35 12.52

Snoer
60 500240Z 13.18 15.94

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
60 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
60 500461Z 17.88 21.63

Kabelschoentje
61 319320 1.35 1.63

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
62 949757 3.00 3.63

Varistor (b)
63 370013 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 956633

Niet meer leverbaar
502 994322

Niet meer leverbaar
503A 336865

Niet meer leverbaar
504A 325515

Niet meer leverbaar
505 944458

Niet meer leverbaar
601 937825Z

Niet meer leverbaar
601 938317

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
602 938318

Niet meer leverbaar
603 314062

Niet meer leverbaar
604 314063

Niet meer leverbaar
605 314064

Niet meer leverbaar
606 314065

Niet meer leverbaar
607 314066

Niet meer leverbaar
608 314067

Niet meer leverbaar
609 314068

Niet meer leverbaar
610 314069

Niet meer leverbaar
611 314070

Niet meer leverbaar
612 314071

Niet meer leverbaar
613 314072

Niet meer leverbaar
614 994312

Niet meer leverbaar
615 994313

Niet meer leverbaar
616 310338

Niet meer leverbaar
617 332787

Niet meer leverbaar
618 332788

VLOEIBARE PAKKING
619 324688 40.84 49.41

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.