Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 937807

Beschermrand
2 317807 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 316484 18.98 22.96

Speciale Moer M7
5 301941 1.04 1.26

Kleine Tandwiel
6 316437 22.28 26.95

Kogellager 628vvc2ps2-l
7 628VVC 11.85 14.34

Lagerhouder
8 316480 3.30 3.99

ANKER 110 VOLT
9 360497C 54.45 65.88

Anker 230v
9 360497E 56.24 68.05

Anker 230v
9 360497F 56.24 68.05

Luchtgeleider
10A 319898 1.05 1.27

Zeskant Hd Schroef D4x70
11 982021 1.04 1.26

Stator (a) 110v
12 340441C 14.25 17.24

Veld 220-230 Volt
12 340441E 14.03 16.97

Stator (a) 240v
12 340441F 14.25 17.24

Stofpakking
13 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
14 608VVM 5.70 6.90

Pin Voor Spindelblokkeering
15 301943 1.65 2.00

Naaldlager Hk0709
16 673422 6.15 7.44

Grote Tandwiel
17 316438 17.88 21.63

Schroef M4x8
18A 323556 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
18 997263 1.05 1.27

Lagerdeksel
19 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
20 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
21 301946 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel (oud 316489)
22A 333838 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
23 307127 1.05 1.27

Inlegspie
24 302047 1.05 1.27

As
25 317804 9.30 11.25

Fringer
26 301945 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
27S 949241 1.35 1.63

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
27 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
28 949454 1.04 1.26

Veerring M5 (10 Stuks)
28S 949454 1.04 1.26

Vastzetbeugel Voor Beschermkap
29 938302Z 1.35 1.63

Beschermkap 125mm (oud 994321)
30A 320192 14.16 17.14

Niet meer leverbaar
31 937817Z

Niet meer leverbaar
32 316822

Niet meer leverbaar
33A 337329

Niet meer leverbaar
33B 339579

Niet meer leverbaar
33 994324

Tandwielset
34 316436 36.16 43.76

Schakelaarschuif
35 314428 1.04 1.26

Behuizing
36 317802 12.00 14.52

Rubber Ring
38 995662 1.04 1.26

Koolborstels (2 Stuks)
40 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
41 317810 4.80 5.81

Veertje
42 308536 1.65 2.00

Trekstang
43 317806 1.05 1.27

Veer
44 314429 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
45A 321208

Niet meer leverbaar
46 984750

Bedrading (aarde)
47 314854 1.50 1.82

Condensator (oud 930030/991313)
48 994273 4.29 5.19

Draadeindhuls
49 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.1
50 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
50 953327 1.04 1.26

Achterkap
51 317808 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
52 307811

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
53 500237Z 11.40 13.79

Niet meer leverbaar
53A 500247Z

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
53 500447Z 6.60 7.99

Schakelaarhouder
54 317811 1.95 2.36

Klemstrip (old 994566)
55 937631 1.04 1.26

Draadeindhuls
56 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 302142

Niet meer leverbaar
502A 994322

Handle Joint
602 994309 14.03 16.97

Niet meer leverbaar
603A 325515

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.