Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SE2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SE2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
1 303255 1.04 1.26

Tapschroef D5x25 (zwart)
2 320523 1.35 1.63

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwiel Huis
4 321737 36.44 44.09

Moer M8 (10 Stuks)
5 949558 1.05 1.27

Afdichtingsring (a)
7 308543 1.04 1.26

Ring (c)
8 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
9 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
10 957754 1.20 1.45

Lagerpakking
11 321734 1.35 1.63

Armature 230-240 Volt (oud 360619e)
12A 360603F 48.81 59.06

ARMATURE ASS'Y 110-120 VOLT
12A 360603U 59.68 72.21

Luchtgeleider
13 321732 1.35 1.63

Zeskant Hd Schroef D4x70
14 982021 1.04 1.26

Veld 110 Volt
15 340551C 33.41 40.43

Veld 230 Volt
15 340551E 31.76 38.43

Veld 230 Volt
15 340933E 32.86 39.76

Borgring
16A 311737 1.04 1.26

Stofring (a)
17A 311435 1.04 1.26

Stofpakking
17B 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
18 608VVM 5.70 6.90

Pin Voor Spindelblokkeering
19 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
21 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
22 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
23 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
24 308546 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
25 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
26 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
27 944109 1.70 2.06

As
28 994301 14.25 17.24

As (b)
28 994302 13.89 16.80

Label
29 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
30 311744 1.20 1.45

Hefboom
31 311743 5.75 6.96

Machineschroef M5x25 Zwart
32 880734 1.04 1.26

Beugel Voor Beschermkap
33 311491 4.65 5.63

Stopring
34 874759 1.04 1.26

Beschermkap Kompleet 125mm
35 311742 20.76 25.12

Niet meer leverbaar
36 937817Z

Niet meer leverbaar
36 937922P

Niet meer leverbaar
37 316822

Niet meer leverbaar
38A 337329

Niet meer leverbaar
38B 339579

Buitenflens
38 937923P 5.40 6.53

Tandwielset
39A 329054 16.36 19.80

Huis
41 321731 12.43 15.03

Rubber Ring
43 321733 1.35 1.63

Schakelaarhouder
44 311738 2.10 2.54

Schakelaarhouder
44 370016 2.55 3.09

Condensator (oud 987178)
45 930039 1.95 2.36

Kabelschoentje
46 311741 1.04 1.26

Afdekrooster
47 321739 4.96 6.00

Achterhuis (b)
47 370120 2.85 3.45

Schroef D4x35
48 303694 1.04 1.26

Kroonsteentje
49 938307 2.13 2.57

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
50 301653 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 999
51 999076 14.40 17.42

Koolborstels (2 Stuks)
51 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
52 317810 4.80 5.81

Veertje
53 308536 1.65 2.00

Achterhuis (a)
54 321738 4.96 6.00

Achterhuis (a)
54 370119 2.85 3.45

Schakelaar
55 311739 12.00 14.52

PUSHING BUTTON SWITCH
55 376230 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
56 984750

Aansluitklem
57 980063 1.04 1.26

Draadeindhuls
58 981373 1.05 1.27

Snoerklem
59 960266 1.04 1.26

Snoertule D8.8
60 953327 1.04 1.26

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
61 500440Z 20.49 24.79

Veer
62 983595 1.04 1.26

Schakelplaat V. Schakelaar G13yc
63 308554 2.25 2.72

Sticker Schakelplaat G13yc
64 308557 1.05 1.27

Sticker Schakelplaat G13yc
64 308558 1.05 1.27

Veertje (f)
65 301631 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x15
66 982696 1.04 1.26

Schakelblokkering
67 308555 1.50 1.82

Schakelblokkering
67 308556 1.35 1.63

Varistor (b)
68 370017 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502A 336865

Niet meer leverbaar
502 994322

Niet meer leverbaar
503 325515

Niet meer leverbaar
601 937825Z

Niet meer leverbaar
601 938317

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
602 938318

Niet meer leverbaar
603 314062

Niet meer leverbaar
604 314063

Niet meer leverbaar
605 314064

Niet meer leverbaar
606 314065

Niet meer leverbaar
607 314066

Niet meer leverbaar
608 314067

Niet meer leverbaar
609 314068

Niet meer leverbaar
610 314069

Niet meer leverbaar
611 314070

Niet meer leverbaar
612 314071

Niet meer leverbaar
613 314072

Niet meer leverbaar
614 994312

Niet meer leverbaar
615 994313

Niet meer leverbaar
616 310338

Niet meer leverbaar
617 323712

Niet meer leverbaar
618 332787

Niet meer leverbaar
619 332788

VLOEIBARE PAKKING
620 324688 40.84 49.41

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.