Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SN2Y3Z


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SN2Y3Z

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

MACHINESCHROEF D4X28
1 373174 1.04 1.26

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Gear Cover Ass'y
3 338332 7.50 9.08

SPACER
4 373172 1.04 1.26

Moer M6
5 309191 1.04 1.26

Kogellager 608s
6 338337 2.25 2.72

Lagerhouder
7 338850 1.04 1.26

ANKER 230 VOLT
8 361082F 19.66 23.79

ANKER 240 VOLT
8 361082G 19.39 23.46

Luchtgeleider
9 338853 1.04 1.26

VELD 220 VOLT
10 340997D 15.81 19.13

VELD 230-240 VOLT
10 340997E 16.23 19.63

Pin Voor Spindelblokkeering
11 301943 1.65 2.00

Ring D11
12 316487 1.65 2.00

Tandwielhuisdeksel
13 338849 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
14 328628 1.05 1.27

VILTPAKKIING
15 373384 1.04 1.26

FRINGER
16 373383 1.04 1.26

SPINDLE
17 373292 3.90 4.72

Machineschroef M5x16
18 308386 1.05 1.27

Beschermkap
19 338845 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
20 937817Z

Niet meer leverbaar
22 339579

Gear And Pinion Set
23 339265 7.26 8.79

Stofafdichting Voor G12sr2
24 321722 1.35 1.63

Kogellager 626zz
25 339145 1.50 1.82

Rubber Ring
26 309929 1.04 1.26

Housing
27 339140 3.90 4.72

Housing
27 370018 3.90 4.72

Koolborstel (2 Stuks)
28 999067 2.85 3.45

Terminal
29 339185 1.04 1.26

Tapschroef D3x8
30 328210 1.20 1.45

KOOLBORSTELHOUDER
32 333844 2.10 2.54

Schakelaar
33 339149 2.70 3.27

PUSHING BUTTON SWITCH 100-127 VOLT (OLD 373299)
33A 374279 12.00 14.52

PUSHING BUTTON SWITCH
33A 376230 7.20 8.71

NOISE SUPPRESSOR
34 373290 3.60 4.36

Aansluitklem
35 980063 1.04 1.26

Cord Clip
36 338334 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
37 305720 1.05 1.27

Snoertule D8.8
38 953327 1.04 1.26

Schakelaarschuif
39 338854 1.04 1.26

Trekstang
41 338855 1.04 1.26

Trekstang
41 370023 1.04 1.26

Tail Cover
42 339141 1.20 1.45

Tail Cover
42 370019 1.50 1.82

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
43 305812 1.04 1.26

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
44 500461Z 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Zijhandgreep M10
502 318312 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
503 339263

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.