Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SQ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SQ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x25 Zwart
1 307028 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
3 332529 11.85 14.34

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 628vvc2ps2-l
5 628VVC 11.85 14.34

Lagerhouder
6 327887 1.20 1.45

ANKER 110 VOLT
7 360891C 36.10 43.68

Anker 230v
7 360891F 36.10 43.68

Luchtgeleider
8 332527 1.05 1.27

Zeskant Hd Schroef D4x70
9 982021 1.04 1.26

Veld 110 Volt
10 340771B 36.08 43.65

Veld 230-240 Volt
10 340771J 36.08 43.65

Stofafdichting Voor G12sr2
11 321722 1.35 1.63

Kogellager 626vvmc2erps2s
12 626VVM 5.70 6.90

Rubber Ring
13 309929 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
14 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x10
15 987201 1.05 1.27

Lagerdeksel
16 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201vvcmps2s
17 6201VV 6.45 7.80

Vilt Pakking
18 301946 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
19 316489

Seal Lock Schroef M4x12
20 987203 1.05 1.27

Inlegspie
21 302047 1.05 1.27

As
22 332536 4.20 5.08

Machineschroef M5x16
23 308386 1.05 1.27

Klemring Voor Beschermkap
24 301949 1.04 1.26

Beschermkap
25 331766 10.80 13.07

Ring (c) (oud 937928z)
26A 334456 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
26 937817Z

Niet meer leverbaar
27 316821

Niet meer leverbaar
27 316822

Niet meer leverbaar
28A 337329

Niet meer leverbaar
28B 339579

Buitenflens
28 937923P 5.40 6.53

Tandwiel Set
29 327888 10.80 13.07

Huis
30 332525 4.20 5.08

Lasdop 50091 (10 Stuks)
32 959140 3.30 3.99

Aansluitklem
33 980063 1.04 1.26

Kroonsteentje
34 938307 2.13 2.57

Achterhuis
35 332523 2.10 2.54

Achterhuis
35 332524 2.10 2.54

Tapschroef D4x30 Zwart
36 305490 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
37 301653 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
38 305499 1.05 1.27

PUSHING BUTTON SWITCH
39 376230 7.20 8.71

ONTSTORINGSCONDENSATOR
40 317491 7.35 8.89

Niet meer leverbaar
42 332545

Aansluitklem
43 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
44 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
45 984750

Koolborstel (2 Stuks)
47 999005 7.80 9.44

Tapschroef D3x8
48 328210 1.20 1.45

KOOLBORSTELHOUDER
49A 333844 2.10 2.54

VEER
50 332531 1.05 1.27

PIN (A) D2.5
51 333136 1.05 1.27

BORGPLAAT
52 332581 3.15 3.81

Veer
53 314429 1.04 1.26

WISSELSCHUIF
54 332580 1.05 1.27

PAL
55 332530 1.05 1.27

SCHAKELAARKNOP
56 332582 1.05 1.27

Achterhuis
57 332521 2.10 2.54

Achterhuis
57 332522 2.10 2.54

VEER
58 332534 1.05 1.27

PIN D2.5
59 332535 1.05 1.27

DRUKKNOP
60 332533 1.05 1.27

Snoertule D10.1
61 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
61 953327 1.04 1.26

Snoer
62 500240Z 13.18 15.94

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
62 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
62 500461Z 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
501 313933

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Zijhandgreep M10
502 318312 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
502A 994322

Niet meer leverbaar
601 314062

Niet meer leverbaar
602 314063

Niet meer leverbaar
603 314064

Niet meer leverbaar
604 314065

Niet meer leverbaar
605 314066

Niet meer leverbaar
606 314067

Niet meer leverbaar
607 314068

Niet meer leverbaar
608 314069

Niet meer leverbaar
609 314070

Niet meer leverbaar
610 314071

Niet meer leverbaar
611 314072

Niet meer leverbaar
612 937826Z

Niet meer leverbaar
612 938318

Niet meer leverbaar
613 937825Z

Niet meer leverbaar
613 938317

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.