Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SR3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SR3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x25 Zwart
1 307028 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
3 327891 8.70 10.53

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 628vvc2ps2-l
6 628VVC 11.85 14.34

Lagerhouder
7 327887 1.20 1.45

Anker 230v
8 360799E 32.31 39.10

Luchtgeleider
9 327886 1.20 1.45

Schroef Hd D4x65 (oud 963712z)
10 963712 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
11 340702E 16.36 19.80

Stofafdichting Voor G12sr2
12 321722 1.35 1.63

Kogellager 626vvmc2erps2s
13 626VVM 5.70 6.90

Rubber Ring
14 309929 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
15 301943 1.65 2.00

Ring D11
16 316487 1.65 2.00

Ring
17 316486 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x10
19 987201 1.05 1.27

Lagerdeksel
20 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201vvcmps2s
21 6201VV 6.45 7.80

Vilt Pakking
22 301946 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
23 316489

Machineschroef M4x12
24 951039 1.05 1.27

Inlegspie
25 302047 1.05 1.27

As
26 327896 4.20 5.08

As
26A 334919 4.20 5.08

Machineschroef M5x16
27 308386 1.05 1.27

Klemring Voor Beschermkap
28 301949 1.04 1.26

Beschermkap G13sr2
29 319116 16.40 19.84

Snelspan Beschermkap 125mm
29 333840 6.15 7.44

Niet meer leverbaar
30 937817Z

Niet meer leverbaar
31 316822

Niet meer leverbaar
32A 337329

Niet meer leverbaar
32A 339579

Niet meer leverbaar
32 994324

Tandwiel Set
33 327888 10.80 13.07

Tandwielset
33A 337382 6.45 7.80

Trekstang
34 327893 1.20 1.45

Veer
35 314429 1.04 1.26

Schakelaarschuif
36 314428 1.04 1.26

Behuizing
37 327885 6.30 7.62

Koolborstelhouder
38 327895 2.10 2.54

Koolborstel (2 Stuks)
39 999005 7.80 9.44

Tapschroef D3x8
40 328210 1.20 1.45

Kroonsteentje
41 938307 2.13 2.57

PUSHING BUTTON SWITCH
42 376230 7.20 8.71

Machineschroef M3,5x6
43 305499 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
44 959140 3.30 3.99

Aansluitklem
45 980063 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
46 994273 4.29 5.19

Bedrading
47 328509 1.65 2.00

Afdekrooster
49 327894 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
51 307811

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
52 500447Z 6.60 7.99

Aansluitklem
53 980063 1.04 1.26

Snoertule D8.8
54 953327 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
55 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
56 984750

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Zijhandgreep M10
502 318312 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
503 319375

Niet meer leverbaar
601 314062

Niet meer leverbaar
602 314063

Niet meer leverbaar
603 314064

Niet meer leverbaar
604 314065

Niet meer leverbaar
605 314066

Niet meer leverbaar
606 314067

Niet meer leverbaar
607 314068

Niet meer leverbaar
608 314069

Niet meer leverbaar
609 314070

Niet meer leverbaar
610 314071

Niet meer leverbaar
611 314072

Niet meer leverbaar
612 937826Z

Niet meer leverbaar
613 937825Z

Snelspan Beschermkap 125mm
614 333840 6.15 7.44

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.