Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SW


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SW

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x25 Zwart
1 307028 1.05 1.27

Drukknop
2 336535 1.04 1.26

Tandwielhuis Compleet
3 336870 8.55 10.35

Speciale Moer M7
4 301941 1.04 1.26

Afdichtingsring (a)
5 308543 1.04 1.26

Ring (c)
6 980866 1.04 1.26

Kogellager 629vvmc2eps2l
7 629VVM 5.85 7.08

Veerring
8 939554 3.75 4.54

Diffuser
9 336542 1.04 1.26

Anker 230v
10 360970E 27.09 32.78

Fan Guide
11 336530 1.04 1.26

Veld 230 Volt
12 340870E 30.80 37.27

Veld 230 Volt
12 340936E 21.59 26.12

Stofafdichting
13 336536 1.04 1.26

Kogellager 698ss
14 336871 3.15 3.81

Rubber Ring
15 309929 1.04 1.26

Veerring D12 (10 Stuks)
16 939542 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M4x8
17 991207 1.04 1.26

Lagerdeksel
18 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201vvcmps2s
19 6201VV 6.45 7.80

Vilt Pakking
20 301946 1.04 1.26

Packing Gland
21 336538 3.30 3.99

Seal Lock Schroef M4x12
22 307127 1.05 1.27

As
23 336539 4.65 5.63

Label
24 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
25 311744 1.20 1.45

Bout Hd. M5x20 Met Washers
26 316107 1.80 2.18

Beugel Voor Beschermkap
27 311491 4.65 5.63

Stopring
28 874759 1.04 1.26

Beschermkap
29A 337231 10.35 12.52

Niet meer leverbaar
30 310338

Niet meer leverbaar
30 937817Z

Niet meer leverbaar
31 316822

Niet meer leverbaar
32B 339579

Pin Voor Spindelblokkeering
33 301943 1.65 2.00

Tandwielset
34 336531 9.30 11.25

Brush Holder
35 336537 3.60 4.36

Housing
36 336541 4.95 5.99

Behuizing
36 370046 6.75 8.17

Koolborstels (2 Stuks)
37 999088 4.50 5.44

Tapschroef D3x8
38 328210 1.20 1.45

Beschermschuim
39 336872 1.80 2.18

Noise Suppressor
41 370051 1.65 2.00

Condensator (oud 987178)
41 930039 1.95 2.36

Aansluitklem
42 980063 1.04 1.26

PUSHING BUTTON SWITCH
43 376230 7.20 8.71

Machineschroef M3,5x5
44 980060 1.05 1.27

Bedrading
45 336873 1.20 1.45

Kabelschoentje
46 311741 1.04 1.26

Aansluitklem
46 980063 1.04 1.26

Kroonsteentje
47 938307 2.13 2.57

Cord Clip
48 338334 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
48 937631 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
49 305720 1.05 1.27

SNOERKLEM
50 975144 1.04 1.26

SLIDE SWITCH KNOB
51 336533 1.04 1.26

Trekstang
52 336534 1.04 1.26

Trekstang
52 370048 1.04 1.26

Veer
53 314429 1.04 1.26

Snoertule D10.1
54 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
54 953327 1.04 1.26

Tail Cover
55 336532 2.25 2.72

Tail Cover
55 370047 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
56 307811

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
57 500447Z 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 336865

Niet meer leverbaar
503 336874

Niet meer leverbaar
504 944458

Niet meer leverbaar
601 314062

Niet meer leverbaar
602 314063

Niet meer leverbaar
603 314064

Niet meer leverbaar
604 314065

Niet meer leverbaar
605 314066

Niet meer leverbaar
606 314067

Niet meer leverbaar
607 314068

Niet meer leverbaar
608 314069

Niet meer leverbaar
609 314070

Niet meer leverbaar
610 314071

Niet meer leverbaar
611 314072

Niet meer leverbaar
612 937826Z

Niet meer leverbaar
613 937825Z

Niet meer leverbaar
614 332787

Niet meer leverbaar
615 332788

VLOEIBARE PAKKING
616 324688 40.84 49.41

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.