Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13VE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13VE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef Met Sluitring D4x23 (zwart)
1 328643 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Gear Cover Ass'y
3 338332 7.50 9.08

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 608s
5 338337 2.25 2.72

Gear Cover Ass'y
6 334940 2.10 2.54

Rotor
7 361032 70.68 85.52

Fan Guide
8 338346 1.04 1.26

Veld 230 Volt
9 340917C 21.04 25.46

VELD 220-240 VOLT
9 340917E 24.48 29.61

Tube
10 339346 1.04 1.26

Dust Seal
11 338336 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
12A 370010

Niet meer leverbaar
12B 371232

Pin Voor Spindelblokkeering
14 301943 1.65 2.00

Veerring D12 (10 Stuks)
15 939542 1.50 1.82

Slotted Hd. Screw M4 (seal Lock)
16 334942 1.20 1.45

Kogellager 6001vvcmps2l
17 6001VV 6.60 7.99

Vilt Pakking
18 301946 1.04 1.26

Packing Gland
19 334938 4.20 5.08

Seal Lock Schroef M4x12
20 307127 1.05 1.27

Fringer
21 301945 1.05 1.27

Spindle
22 339144 3.60 4.36

Klemring Voor Beschermkap
23 301949 1.04 1.26

Schroef M5
24 338868 1.04 1.26

Beschermkap
25 331766 10.80 13.07

Beschermkap
25 337231 10.35 12.52

Niet meer leverbaar
26 310338

Niet meer leverbaar
27 316822

Niet meer leverbaar
28B 339579

Niet meer leverbaar
28A 339580

Gear And Pinion Set
29 338338 7.95 9.62

Housing
30 338329 4.80 5.81

Schroef D4x40
32 306664 1.05 1.27

CONTROLLER 220-240 VOLT (OUD 339143)
33 373789 121.00 146.41

Schakelaarschuif
34 338854 1.04 1.26

Trekstang
36 370130 1.04 1.26

Veer
37 314429 1.04 1.26

Lasdop 50091 (10 Stuks)
38 959140 3.30 3.99

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
39 301653 1.04 1.26

Cord Clip
40 338334 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
41 305720 1.05 1.27

Snoertule D8.8
42 953327 1.04 1.26

Tail Cover
43 339142 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
44 307811

Niet meer leverbaar
45 500247Z

Niet meer leverbaar
45 500439Z

Bout Hd. M5x20 Met Washers
46 316107 1.80 2.18

TUBE
47 372980 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 336865

Niet meer leverbaar
502A 994322

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
601 994325

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
603 937825Z

Niet meer leverbaar
604 314062

Niet meer leverbaar
605 314063

Niet meer leverbaar
606 314064

Niet meer leverbaar
607 314065

Niet meer leverbaar
608 314066

Niet meer leverbaar
609 314067

Niet meer leverbaar
610 314068

Niet meer leverbaar
611 314069

Niet meer leverbaar
612 314070

Niet meer leverbaar
613 314071

Niet meer leverbaar
614 314072

Snelspan Beschermkap 125mm
615 333840 6.15 7.44

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.