Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G15YC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G15YC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
1 303255 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
2 937807

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 308542 21.73 26.29

Moer M6
5 309191 1.04 1.26

Afdichtingsring
7 311489 1.04 1.26

Afdichtingsring (a)
8 308543 1.04 1.26

Ring (c)
9 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
10 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
11 957754 1.20 1.45

Viltpakking
12 994320 1.04 1.26

Lagerdeksel
13 308538 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
14 360372

Niet meer leverbaar
14 360373E

Luchtgeleider (oud 994297)
15 308537 1.50 1.82

Zeskant Hd Schroef D4x70
16 982021 1.04 1.26

VELD 230-240 VOLT
17 340296E 32.01 38.74

Stofafdichtingsring (a)
18 956387 2.10 2.54

Kogellager 608vvmc2eps2l
19 608VVM 5.70 6.90

Pin Voor Spindelblokkeering
20 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
22 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
23 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
24 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
25 308546 1.04 1.26

Tandwielhuispakking
26 308547 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
27 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
28 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
29 944109 1.70 2.06

As
30 994301 14.25 17.24

Label
31 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
32 311744 1.20 1.45

Hefboom
33 311743 5.75 6.96

Machineschroef M5x25 Zwart
34 880734 1.04 1.26

Beugel Voor Beschermkap
35 311491 4.65 5.63

Stopring
36 874759 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
37 311490

Niet meer leverbaar
38 937817Z

Niet meer leverbaar
39A 316823

Niet meer leverbaar
40B 320974

Tandwielset
41 311486 34.51 41.76

Motorhuis G13yc (groen)
43 308559 10.35 12.52

Rubber Ring
45 995662 1.04 1.26

Magneet (oud 995665)
46 302062 6.51 7.88

Regelaar 110 Volt
47 308550 122.38 148.07

Regelaar
47 308552 145.89 176.52

Lasdop 50091 (10 Stuks)
48 959140 3.30 3.99

Kroonsteentje
49 938307 2.13 2.57

Achterhandgreep (b)
50 308549 5.85 7.08

Schroef D4x35
51 303694 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
52 301653 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 999
53A 999076 14.40 17.42

Koolborstels (2 Stuks)
53 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
54 308535 6.15 7.44

Tapschroef D3x10
55 306945 1.04 1.26

Veertje
56 308536 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
57 984750

Aansluitklem
58 980063 1.04 1.26

Contactlip
58 992810 1.04 1.26

Snoerklem
59 960266 1.04 1.26

Snoertule D10.1
60 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
60 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
61 500234Z

Niet meer leverbaar
61 500248Z

Niet meer leverbaar
61 500396Z

Niet meer leverbaar
61 500435Z

Achterhandgreep (a)
62 308548 5.43 6.56

Stofafdichting Voor G13yc
63 308553 1.04 1.26

Schakelaar (oud 308400)
64A 321099 15.54 18.80

Condensator (oud 930030/991313)
65 994273 4.29 5.19

Aansluitklem
66 980063 1.04 1.26

Veer
67 983595 1.04 1.26

Schakelplaat V. Schakelaar G13yc
68 308554 2.25 2.72

Sticker Schakelplaat G13yc
69 308557 1.05 1.27

Sticker Schakelplaat G13yc
69 308558 1.05 1.27

Veertje (f)
70 301631 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x15
71 982696 1.04 1.26

Schakelblokkering
72 308555 1.50 1.82

Schakelblokkering
72 308556 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
501A 325491

Niet meer leverbaar
502 994322

Niet meer leverbaar
602 310338

Niet meer leverbaar
603 332793

Niet meer leverbaar
604 332794

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.