Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G15YC2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G15YC2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 937807

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
3 303255 1.04 1.26

Spindelblokkeeringsknop
4 301944 1.04 1.26

Tandwiel Huis
5 321737 36.44 44.09

Moer M6
6 309191 1.04 1.26

Afdichtingsring (a)
7 308543 1.04 1.26

Ring (c)
8 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
9 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
10 957754 1.20 1.45

Lagerpakking
11 321734 1.35 1.63

Anker 230v
12 360870E 50.88 61.56

Luchtgeleider
13 321732 1.35 1.63

Zeskant Hd Schroef D4x70
14 982021 1.04 1.26

Veld 230-240 Volt
15A 340823E 19.80 23.96

Borgring
16 311737 1.04 1.26

Stofring (a)
17 311435 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
18 608VVM 5.70 6.90

Pin Voor Spindelblokkeering
19 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
20 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
21 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
22 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
23 308546 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
24 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
25 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
26 944109 1.70 2.06

As
27 994301 14.25 17.24

Vastzetpin
28 311744 1.20 1.45

Beugel Voor Beschermkap
29 311491 4.65 5.63

Bout Hd. M5x20 Met Washers
30 316107 1.80 2.18

Stopring
31 874759 1.04 1.26

Label
32 311492 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
33 311490

Beschermkap Kompleet
33A 337233 13.65 16.52

Niet meer leverbaar
34 937817Z

Niet meer leverbaar
35 316823

Niet meer leverbaar
36A 337329

Niet meer leverbaar
36C 339579

Niet meer leverbaar
36 994324

Tandwielset
37 311486 34.51 41.76

Huis
39 321731 12.43 15.03

Koolborstelhouder
41 317810 4.80 5.81

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 999
42 999076 14.40 17.42

Veertje
43 308536 1.65 2.00

Rubber Ring
44 321733 1.35 1.63

Magneet
45 318721 17.60 21.30

Regelaar 230-240 Volt
46 334273 15.40 18.63

Achterhuis (b)
47 334504 4.35 5.26

Schroef D4x35
48 303694 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
49 301653 1.04 1.26

Sumi Tube W3f2
50 334505 1.80 2.18

Lasdop 50091 (10 Stuks)
51 959140 3.30 3.99

Koolborstels (2 Stuks)
52 999088 4.50 5.44

Bedrading
53 334508 1.95 2.36

Kroonsteentje
54 938307 2.13 2.57

Niet meer leverbaar
55 984750

Aansluitklem
56 980063 1.04 1.26

Snoerklem
57 960266 1.04 1.26

Snoertule D8.8
58 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
59 500234Z

Niet meer leverbaar
59 500247Z

Achterhuis (a)
60 321738 4.96 6.00

Stofafdichting Voor G13yc
61 308553 1.04 1.26

Schakelaar (oud 308400)
62 321099 15.54 18.80

Veer
63 983595 1.04 1.26

Schakelplaat V. Schakelaar G13yc
64 308554 2.25 2.72

Sticker Schakelplaat G13yc
65 308557 1.05 1.27

Sticker Schakelplaat G13yc
65 308558 1.05 1.27

Veertje (f)
66 301631 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x15
67 982696 1.04 1.26

Schakelblokkering
68 308555 1.50 1.82

Schakelblokkering
68 308556 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
501A 325491

Zijhandgreep M10
502A 318312 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
502 994322

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
601 310338

Niet meer leverbaar
602 332793

Niet meer leverbaar
603 332794

Niet meer leverbaar
604 306914

Niet meer leverbaar
605 306915

Niet meer leverbaar
606 306916

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.