Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G15YF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G15YF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D5x25 (zwart)
1 320523 1.35 1.63

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
3 303255 1.04 1.26

Spindelblokkeeringsknop
4 301944 1.04 1.26

Tandwiel Huis
5 321737 36.44 44.09

Moer M6
6 309191 1.04 1.26

Afdichtingsring (a)
7 308543 1.04 1.26

Ring (c)
8 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
9 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
10 957754 1.20 1.45

Lagerpakking
11 321734 1.35 1.63

Anker 230v
12 360870E 50.88 61.56

Luchtgeleider
13 321732 1.35 1.63

Zeskant Hd Schroef D4x70
14 982021 1.04 1.26

Veld 220-240 Volt
15 340749E 24.61 29.78

Borgring
16 311737 1.04 1.26

Stofring (a)
17 311435 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
18 608VVM 5.70 6.90

Magneet
19 325475 4.65 5.63

Tandwielset
20 311486 34.51 41.76

Pin Voor Spindelblokkeering
21 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
22 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
23 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
24 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
25 308546 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
26 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
27 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
28 944109 1.70 2.06

As
29 994301 14.25 17.24

Label
30 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
31 311744 1.20 1.45

Bout Hd. M5x20 Met Washers
32 316107 1.80 2.18

Beugel Voor Beschermkap
33 311491 4.65 5.63

Stopring
34 874759 1.04 1.26

Beschermkap Kompleet
35A 337233 13.65 16.52

Niet meer leverbaar
36 937817Z

Niet meer leverbaar
37 316823

Niet meer leverbaar
38B 339579

Schakelaarknop
39 330810 1.05 1.27

Veertje
41 308536 1.65 2.00

Koolborstelhouder
42 308535 6.15 7.44

Koolborstels (2 Stuks)
43 999088 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 999
44 999076 14.40 17.42

Tapschroef D3x10
45 306945 1.04 1.26

Rubber Ring
46 995662 1.04 1.26

Veer
47 314429 1.04 1.26

Trekstang
48 330811 1.05 1.27

Kroonsteentje
49 938307 2.13 2.57

PUSHING BUTTON SWITCH
50 376230 7.20 8.71

Machineschroef M3,5x6
51 305499 1.05 1.27

Bedrading
52 331932 3.45 4.17

Lasdop 50091 (10 Stuks)
53 959140 3.30 3.99

Regelaar 220-240 Volt
54 330816 54.45 65.88

Aansluitklem
55 980063 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
56 984750

Klemstrip (old 994566)
57 937631 1.04 1.26

Tapschroef D4x50 Zwart
60 331933 1.80 2.18

Kabelschoentje
61 311741 1.04 1.26

Snoertule D8.8
62 953327 1.04 1.26

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
64 500447Z 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502A 938332Z

Niet meer leverbaar
503A 336865

Niet meer leverbaar
601 310338

Niet meer leverbaar
602 332793

Niet meer leverbaar
603 332794

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.