Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G18MR'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18MR


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G18MR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509@1417 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454@1417 1.04 1.26

Imbus Hd Bout M5x30
3 313585@1417 2.40 2.90

Spindelblokkeringsknop
4 306888@1417 1.04 1.26

Veer
5 320219@1417 1.35 1.63

Tandwielhuis
6 322544@1417 38.11 46.12

Moer M10
7 320226@1417 1.35 1.63

Afdichtingsring
9 320221@1417 1.35 1.63

Vilt Pakking
10 320222@1417 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
11 6301DD@1417 6.75 8.17

Rubberen Ring
12 994208@1417 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
13 320220@1417 2.55 3.09

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
14 360629U@1417

NMLB
14A 360594U@1417 95.66 115.75

Anker 220 Volt
14A 360594E@1417 77.00 93.17

Luchtgeleider
15 320215@1417 1.35 1.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
16 984271@1417 1.04 1.26

Veld 220 Volt
17 340546E@1417 50.10 60.62

Vilt Sluitring
18 937033@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
19A 336864@1417

Veerring D12 (10 Stuks)
20 939542@1417 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M5x10
22A 992038@1417 1.04 1.26

Lagerpakking
23 320229@1417 1.35 1.63

Kogellager 6302dducmps2s
24 6302DD@1417 8.85 10.71

Vilt Pakking
25 990852@1417 1.04 1.26

As
26 320234@1417 6.96 8.42

Afsluitplaatje
27 320228@1417 1.35 1.63

Tandwieldeksel
28 320227@1417 4.96 6.00

Schroef M5x16
29 994192@1417 1.04 1.26

Label
30 311492@1417 1.20 1.45

Vastzetpin
31 321546@1417 3.00 3.63

Zijkap
32 321545@1417 3.00 3.63

Bolt M8x22
33 306887@1417 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
34 949457@1417 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
35 321544@1417 1.50 1.82

Ring
36 673489@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37A 337224@1417

Binnenflens (b)
38 937908Z@1417 28.60 34.61

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
38A 376202@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
38B 370448@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
40 937909Z@1417

O-ring
41 320218@1417 1.20 1.45

Blokkeringpin
42 306890@1417 1.80 2.18

Tandwielset
43A 330032@1417 20.90 25.29

Tandwielset
43A 330040@1417 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
44 320216@1417 1.35 1.63

Behuizing (oud 322543)
46A 323224@1417 29.15 35.27

BRUSH COVER
48 322547@1417 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
49 305812@1417 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
50 999089@1417 9.30 11.25

Koolborstel (2 Stuks)
50 999061@1417 4.20 5.08

Handgreep (b)
51 322546@1417 10.78 13.04

Koolborstelhouder Inclusief Veer
53 322323@1417 4.96 6.00

Schakelaar
55 320238@1417 22.55 27.29

Snoerklem
57 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
58 984750@1417

Handgreep (a)
59 322545@1417 10.78 13.04

Draadeindhuls
60 981373@1417 1.05 1.27

Snoertule D10.7
62 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
62 958049@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
63 500503Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501A 325491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 937917Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 310337@1417

Beugelhandgreep (oud 322141)
602A 323993@1417 63.66 77.03

Bout
603 985597@1417 2.85 3.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 332795@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
609 332796@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.