Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18MRU


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G18MRU

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454 1.04 1.26

Imbus Hd Bout M5x30
3 313585 2.40 2.90

Spindelblokkeringsknop
4 306888 1.04 1.26

Veer
5 320219 1.35 1.63

Tandwielhuis
6 322544 38.11 46.12

Moer M10
7 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
9 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
10 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
11 6301DD 6.75 8.17

Rubberen Ring
12 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
13 320220 2.55 3.09

Anker 220 Volt
14 360594E 77.00 93.17

Luchtgeleider
15 320215 1.35 1.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
16 984271 1.04 1.26

Veld 220 Volt
17 340546E 50.10 60.62

Vilt Sluitring
18 937033 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
19A 336864

Veerring D12 (10 Stuks)
20 939542 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
22 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
22A 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
23 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302dducmps2s
24 6302DD 8.85 10.71

Vilt Pakking
25 990852 1.04 1.26

As
26 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
27 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
28 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
29 994192 1.04 1.26

Label
30 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
31 321546 3.00 3.63

Zijkap
32 321545 3.00 3.63

Bout M8x22
33 306887 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
34 949457 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
35 321544 1.50 1.82

Ring
36 673489 1.04 1.26

Beschermkap 180mm
37 321543 24.48 29.61

Niet meer leverbaar
38 376202

Niet meer leverbaar
39 316824

Niet meer leverbaar
40 937909Z

O-ring
41 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
42 306890 1.80 2.18

Tandwielset
43A 330040 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
44 320216 1.35 1.63

Tandwielset
44 330032 20.90 25.29

Kogellager 6000vcmps2s
45A 6000VV 6.15 7.44

Kogellager 6200vvcmps2s
45 6200VV 6.15 7.44

Behuizing (oud 322543)
46A 323224 29.15 35.27

BRUSH COVER
48 322547 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
49 305812 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
50 999061 4.20 5.08

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
50 999089 9.30 11.25

Handgreep (b)
51 322546 10.78 13.04

Koolborstelhouder Inclusief Veer
53 322323 4.96 6.00

Resistor
55 320236 10.44 12.63

SCHAKELAAR
56 320235 30.60 37.03

Schakelaar (2p Pillar Type) W/safety Lock
56 320371 36.44 44.09

Snoerklem
57 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
58 984750

Handgreep (a)
59 322545 10.78 13.04

Draadeindhuls
60 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
61 940778 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
62 321537

Niet meer leverbaar
501A 325491

Niet meer leverbaar
601 310337

Beugelhandgreep (oud 322141)
602A 323993 63.66 77.03

Bout
603 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
604 332795

Niet meer leverbaar
605 332796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.