Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18SH2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G18SH2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1A 984509 1.05 1.27

SCHROEF
2 301654 1.05 1.27

Spindelblokkeringsknop
3 306888 1.04 1.26

Veer
4 320219 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
5 320217 17.76 21.49

Moer M10
6 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
10 6301DD 6.75 8.17

Rubberen Ring
11 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220 2.55 3.09

Anker 230v
13 360558E 60.09 72.71

Luchtgeleider
14 320215 1.35 1.63

Tapschroef D5x60
15 961501 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
16 340501E 48.54 58.73

Niet meer leverbaar
17 937981

Veerring D12 (10 Stuks)
18 939542 1.50 1.82

Lagerpakking
21 320229 1.35 1.63

Seal Lock Schroef M5x10
21A 992038 1.04 1.26

Kogellager 6302dducmps2s
22 6302DD 8.85 10.71

Vilt Pakking
23 990852 1.04 1.26

As
24 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
25 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
26 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
27 994192 1.04 1.26

Bout M8x22
28 306887 1.05 1.27

Beschermkap 180 Mm (oud 994217)
29 306124 9.90 11.98

Niet meer leverbaar
30A 376202

Niet meer leverbaar
31 316824

Niet meer leverbaar
32 937909Z

O-ring
33 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
34 306890 1.80 2.18

Tandwielset
35A 330040 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
36 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
37 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
38A 321536 11.55 13.98

Behuizing
39A 320214 16.86 20.40

Koolborstelplaatje
41 320232 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
42 305812 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
43 999061 4.20 5.08

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
43 999089 9.30 11.25

Handgreep
44 320231 3.75 4.54

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
45 305812 1.04 1.26

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
46 305812 1.04 1.26

Koolborstelhouder Inclusief Veer
48A 322323 4.96 6.00

Niet meer leverbaar
50 320239

Snoerklem
51 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52 984750

Handgreep (a)
53 320230 4.96 6.00

Draadeindhuls
54 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
55 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
55 958049 1.04 1.26

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
56 500447Z 6.60 7.99

Veerring M5 (10 Stuks)
57 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501A 325491

Niet meer leverbaar
601 310337

Beugelhandgreep (oud 322141)
602A 323993 63.66 77.03

Bout
603 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
604 332795

Niet meer leverbaar
605 332796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.