Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18SRU


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G18SRU

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 315636

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
2 323209 1.35 1.63

Spindelblokkeringsknop
3 306888 1.04 1.26

Veer
4 320219 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
5 320217 17.76 21.49

Moer M10
6 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
10 6301VV 8.55 10.35

Rubberen Ring
11 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220 2.55 3.09

Anker 230v
13 360762E 67.65 81.86

Luchtgeleider
14 320215 1.35 1.63

Tapschroef D5x60
15 961501 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
16 340664E 41.11 49.75

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
17 958032 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
18 937981

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
21 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
21A 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
22 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
23 6302VV 9.30 11.25

Vilt Pakking
24 990852 1.04 1.26

As
25 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
26 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
27 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
28 994192 1.04 1.26

Bout M8x22
29 306887 1.05 1.27

Beschermkap 180 Mm (oud 994217)
30 306124 9.90 11.98

BESCHERMKAP 180MM
30A 337226 14.40 17.42

Niet meer leverbaar
31 376202

Niet meer leverbaar
32 316824

Niet meer leverbaar
33 937909Z

Label
34 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
35 321546 3.00 3.63

Zijkap
36 321545 3.00 3.63

Bout M8x22
37 306887 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
38 949457 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
39 321544 1.50 1.82

Ring
40 673489 1.04 1.26

O-ring
42 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
43 306890 1.80 2.18

Tandwielset
44A 330032 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
45 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
46 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
47 321536 11.55 13.98

Behuizing (oud 326019)
48 325640 55.14 66.72

Handgreepdeksel
50 325641 7.73 9.35

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
51 305812 1.04 1.26

Koolborsteldop
53 940540 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
54 999044 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
54 999074 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 500301)
55 980487 5.68 6.87

Handgreep (a)
56 325642 7.28 8.80

Resistor
57 320236 10.44 12.63

Inbusstelschroef M5x8
58 938477 1.05 1.27

SCHAKELAAR
59 320235 30.60 37.03

Snoerklem
60 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
61 984750

Draadeindhuls
62 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
63 940778 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
64 500247Z

Niet meer leverbaar
501 325491

Beugelhandgreep (oud 322141)
601 323993 63.66 77.03

Bout
602 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
603 310337

Niet meer leverbaar
604 332795

Niet meer leverbaar
605 332796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.