Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18SS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G18SS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 315636

Spindelblokkeringsknop
2 306888 1.04 1.26

Veer
3 320219 1.35 1.63

Vilt Sluitring
4 937033 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
5 330080 22.83 27.62

Moer M10
6 320226 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
7 6301VV 8.55 10.35

Rubber Ring
8 330031 1.20 1.45

Deksel
9 330030 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
10 360852C

Niet meer leverbaar
10 360852U

ANKER 110 VOLT (OUD 360852C)
10A 360960C 88.41 106.98

Luchtgeleider
11 330081 1.05 1.27

Tapschroef D5x60
12 961501 1.04 1.26

Veld 110 Volt
13 340737C 55.14 66.72

Veld 220-230 Volt
13 340737E 55.14 66.72

Stofafdichting
14 330029 1.80 2.18

Kogellager 6000vcmps2s
15 6000VV 6.15 7.44

Contactpunt Koolborstelhouder
16 937623 1.04 1.26

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
17 323209 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
18 937981

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
20 949236 1.05 1.27

Lagerpakking
21 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
22 6302VV 9.30 11.25

Vilt Pakking
23 990852 1.04 1.26

As
24 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
25 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
26 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
27 994192 1.04 1.26

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
28 949760 5.55 6.72

Beschermkap
29 330038 14.85 17.97

Niet meer leverbaar
30A 376202

Niet meer leverbaar
31 937909Z

Blokkeringpin
32 306890 1.80 2.18

Tandwielset
33 330040 20.90 25.29

Koolborsteldop
34 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
35 999038 9.30 11.25

Koolborstelhouder (oud 938241z)
36 938241 6.45 7.80

Behuizing
38 330028 17.19 20.80

Inbusstelschroef M5x8
40 938477 1.05 1.27

Handgreep (a)
41 330033 4.20 5.08

Snoerklem
44 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
45 984750

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
46 305812 1.04 1.26

Handgreep (b)
47 330034 4.20 5.08

Schakelaar (on/off Lock Type)
48A 337647 12.60 15.25

Schakelaar (off Lock Type)
48A 337648 12.60 15.25

Snoertule D10.7
50 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
50 958049 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
51 500234Z

Niet meer leverbaar
51 500247Z

Niet meer leverbaar
51 500456Z

Niet meer leverbaar
51 500487Z

Niet meer leverbaar
51 500497Z

Niet meer leverbaar
501 325491

Niet meer leverbaar
502 872422

Niet meer leverbaar
601 316824

Niet meer leverbaar
602 310337

Beugelhandgreep (oud 322141)
603 323993 63.66 77.03

Bout
604 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
605 332795

Niet meer leverbaar
606 332796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.