Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18SW2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G18SW2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
1 323209 1.35 1.63

Drukknop
2 337641 1.04 1.26

Veer
3 320219 1.35 1.63

Tandwiel Huis
4 337650 15.95 19.30

Vilt Sluitring
5 937033 1.04 1.26

Moer M10
6 320226 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
7 6301VV 8.55 10.35

Rubber Ring
8 330031 1.20 1.45

Washer
9 337642 1.04 1.26

Veerring D40
10 948391 1.65 2.00

Fan Guide (b)
11 337640 1.04 1.26

ANKER 110 VOLT
12 360982C 41.25 49.91

Anker 230v
12 360982E 41.25 49.91

Fan Guide (a)
13 337639 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
14 937981

Veerring D12 (10 Stuks)
15 939542 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
16 949236 1.05 1.27

Lagerpakking
17 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
18 6302VV 9.30 11.25

Vilt Pakking
19 990852 1.04 1.26

As
20 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
21 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
22 320227 4.96 6.00

PACKING GLAND
22 339726 4.50 5.44

Schroef M5x16
23 994192 1.04 1.26

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
24 949760 5.55 6.72

Beschermkap
25 338291 8.10 9.80

Niet meer leverbaar
26 376202

Niet meer leverbaar
26 937922P

Buitenflens
27 937923P 5.40 6.53

Blokkeringpin
28 306890 1.80 2.18

Tandwielset
29 337919 16.23 19.63

Veld 110 Volt
30 340888C 30.25 36.60

Veld 220-230 Volt
30 340888E 30.25 36.60

Stofafdichting
31 330029 1.80 2.18

Kogellager 6000vcmps2s
32 6000VV 6.15 7.44

Housing
33 337643 11.10 13.43

BRUSH HOLDER
34 337646 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
35 984750

Koolborstel (2 Stuks)
36 999059 3.30 3.99

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
36 999093 6.75 8.17

BRUSH COVER
37 337649 1.04 1.26

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
38 305812 1.04 1.26

Schakelaar
40 320238 22.55 27.29

Schakelaar (on/off Lock Type)
40A 337647 12.60 15.25

Schakelaar (off Lock Type)
40A 337648 12.60 15.25

Huls (d)
41 961820 1.05 1.27

Draadeindhuls
41 981373 1.05 1.27

Snoerklem
42 331336 1.20 1.45

Kabeltule D11.6
43 337918 1.05 1.27

Snoertule D10.7
43 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
43 958049 1.04 1.26

Handgreep (d)
44 337654 4.35 5.26

Handgreep (c)
45 337653 4.35 5.26

CORD (CORD ARMOR D10.7)
46 500492Z 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
501 325491

Niet meer leverbaar
502 872422

Niet meer leverbaar
601 305459

Niet meer leverbaar
602 316824

Niet meer leverbaar
603 310337

Beugelhandgreep (oud 322141)
604 323993 63.66 77.03

Bout
605 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
606 332795

Niet meer leverbaar
607 332796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.