Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G18UA2'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18UA2


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G18UA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509@1417 1.05 1.27

SCHROEF
2 301654@1417 1.05 1.27

Spindelblokkeringsknop
3 306888@1417 1.04 1.26

Veer
4 320219@1417 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
5 320217@1417 17.76 21.49

Moer M10
6 320226@1417 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221@1417 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222@1417 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
10 6301DD@1417 6.75 8.17

Rubberen Ring
11 994208@1417 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220@1417 2.55 3.09

Anker 220 Volt
13 360594E@1417 77.00 93.17

Luchtgeleider
14 320215@1417 1.35 1.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
15 984271@1417 1.04 1.26

Veld 220 Volt
16 340546E@1417 50.10 60.62

Vilt Sluitring
17 937033@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18 937981@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18A 336864@1417

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542@1417 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M5x10
21A 992038@1417 1.04 1.26

Lagerpakking
22 320229@1417 1.35 1.63

Kogellager 6302dducmps2s
23 6302DD@1417 8.85 10.71

Vilt Pakking
24 990852@1417 1.04 1.26

As
25 320234@1417 6.96 8.42

Afsluitplaatje
26 320228@1417 1.35 1.63

Tandwieldeksel
27 320227@1417 4.96 6.00

Schroef M5x16
28 994192@1417 1.04 1.26

Label
29 311492@1417 1.20 1.45

Vastzetpin
30 321546@1417 3.00 3.63

Zijkap
31 321545@1417 3.00 3.63

Bolt M8x22
32 306887@1417 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
33 949457@1417 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
34 321544@1417 1.50 1.82

Ring
35 673489@1417 1.04 1.26

Beschermkap 180mm
36 321543@1417 24.48 29.61

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37 376202@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
38 937909Z@1417

O-ring
39 320218@1417 1.20 1.45

Blokkeringpin
40 306890@1417 1.80 2.18

Tandwielset
41A 330040@1417 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
42 320216@1417 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
43 6000VV@1417 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
44 321536@1417 11.55 13.98

Huis
45 321535@1417 34.10 41.26

Koolborstelplaatje
47 320232@1417 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
48 305812@1417 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
49 999089@1417 9.30 11.25

Koolborstel (2 Stuks)
49 999061@1417 4.20 5.08

Handgreep
50 320231@1417 3.75 4.54

Koolborstelhouder Inclusief Veer
52A 322323@1417 4.96 6.00

Resistor
54 320236@1417 10.44 12.63

Schakelaar (2p Pillar Type) W/safety Lock
55 320371@1417 36.44 44.09

SCHAKELAAR
55 320235@1417 30.60 37.03

Snoerklem
56 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57 984750@1417

Handgreep (a)
58 320230@1417 4.96 6.00

Draadeindhuls
59 981373@1417 1.05 1.27

Snoertule D10.7
60 940778@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
61 321537@1417

Veerring M5 (10 Stuks)
62 949454@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501A 325491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 316824@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 310337@1417

Beugelhandgreep (oud 322141)
603A 323993@1417 63.66 77.03

Bout
604 985597@1417 2.85 3.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 332795@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 332796@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.