Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18UBY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G18UBY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509 1.05 1.27

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
2 323209 1.35 1.63

Spindelblokkeringsknop
3 306888 1.04 1.26

Veer
4 320219 1.35 1.63

Tandwielhuis
5 326717 25.58 30.95

Moer M10
6 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
7 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
8 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
9 6301VV 8.55 10.35

Rubberen Ring
10 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
11 320220 2.55 3.09

ANKER 220 -230 VOLT
12 360777E 82.64 99.99

Luchtgeleider
13 320215 1.35 1.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
14 984271 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
15 340682E 48.81 59.06

Vilt Sluitring
16 937033 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
17A 336864

O-ring
18 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
19 306890 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
20 326719

Veerring D10 (10 Stuks)
21 939540 1.95 2.36

Afdekplaatje
22 326722 1.20 1.45

Demper
23 326721 7.43 8.98

Koppelstuk
24A 333147 4.35 5.26

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
25 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
25A 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
26 326723 1.20 1.45

Kogellager 6302vvcmps2s
27 6302VV 9.30 11.25

Vilt Pakking
28 990852 1.04 1.26

As
29 326727 9.90 11.98

Afsluitplaatje
30 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
31 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
32 994192 1.04 1.26

Label
33 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
34 321546 3.00 3.63

Zijkap
35 321545 3.00 3.63

Bout M8x22
36 306887 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
37 949457 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
38 321544 1.50 1.82

Ring
39 673489 1.04 1.26

Beschermkap 180mm
40A 321543 24.48 29.61

BESCHERMKAP 180MM
40A 337226 14.40 17.42

Niet meer leverbaar
41A 376202

Niet meer leverbaar
42 316824

Niet meer leverbaar
43 937909Z

Stofafdichting Voor G23u2
44 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
45 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
46 321536 11.55 13.98

Behuizing
47 326712 41.39 50.08

Koolborstelafdekplaat
48 326715 2.25 2.72

Dempingsring Voor Achterhandgreep
49 326726 4.35 5.26

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
50 305812 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
51 999061 4.20 5.08

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
51 999089 9.30 11.25

Koolborstelhouder Inclusief Veer
52 322323 4.96 6.00

Koolborstelafdekplaat
53 326716 3.30 3.99

O-ring
56 326724 1.20 1.45

O-ring
57 326725 1.20 1.45

Resistor
58 320236 10.44 12.63

SCHAKELAAR
59 320235 30.60 37.03

Schakelaar (2p Pillar Type) W/safety Lock
59 320371 36.44 44.09

Handgreepdeksel (b)
60 326714 12.08 14.61

Snoerklem
61 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
62 984750

Handgreepdeksel (a)
63 326713 12.08 14.61

Draadeindhuls
64 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
65 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
65 958049 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
66 321537

Niet meer leverbaar
66 500408Z

Inner Race
70 328700 8.70 10.53

Inner Set (w/gear)
71 328694 32.04 38.77

Tandwielset G18 Uvp (oud 326719)
72 328696 37.54 45.42

TANDWIELSET G23 UVP (OUD 326718)
72 328697 37.54 45.42

Niet meer leverbaar
73 328698

Niet meer leverbaar
73 328699

Niet meer leverbaar
501A 325491

Niet meer leverbaar
601 316824

Niet meer leverbaar
602 310337

Beugelhandgreep (oud 322141)
603 323993 63.66 77.03

Bout
604 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
605 332795

Niet meer leverbaar
606 332796

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.