Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G18UC'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G18UC


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G18UC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509@1417 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454@1417 1.04 1.26

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
3 323209@1417 1.35 1.63

Spindelblokkeringsknop
4 306888@1417 1.04 1.26

Veer
5 320219@1417 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
6 320217@1417 17.76 21.49

Moer M10
7 320226@1417 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221@1417 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222@1417 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
10 6301DD@1417 6.75 8.17

Rubberen Ring
11 994208@1417 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220@1417 2.55 3.09

ANKER 220 -230 VOLT
13 360777E@1417 82.64 99.99

Luchtgeleider
14 320215@1417 1.35 1.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
15 984271@1417 1.04 1.26

Veld 230-240 Volt
16 340846E@1417 49.36 59.73

Vilt Sluitring
17 937033@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18A 336864@1417

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542@1417 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M5x10
20A 992038@1417 1.04 1.26

Lagerpakking
21 320229@1417 1.35 1.63

Kogellager 6302dducmps2s
22 6302DD@1417 8.85 10.71

Vilt Pakking
23 990852@1417 1.04 1.26

As
24 320234@1417 6.96 8.42

Afsluitplaatje
25 320228@1417 1.35 1.63

Tandwieldeksel
26 320227@1417 4.96 6.00

Schroef M5x16
27 994192@1417 1.04 1.26

Label
28 311492@1417 1.20 1.45

Vastzetpin
29 321546@1417 3.00 3.63

Zijkap
30 321545@1417 3.00 3.63

Bolt M8x22
31 306887@1417 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
32 949457@1417 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
33 321544@1417 1.50 1.82

Ring
34 673489@1417 1.04 1.26

Beschermkap 180mm
35 321543@1417 24.48 29.61

Binnenflens (b)
36 937908Z@1417 28.60 34.61

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
36A 376202@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37 316824@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
38 937909Z@1417

O-ring
39 320218@1417 1.20 1.45

Blokkeringpin
40 306890@1417 1.80 2.18

Tandwielset
41 330032@1417 20.90 25.29

Stofafdichting
42 330029@1417 1.80 2.18

Kogellager 6000vcmps2s
43 6000VV@1417 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
44 321536@1417 11.55 13.98

Huis
45 321535@1417 34.10 41.26

Koolborstelplaatje
47 320232@1417 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
48 305812@1417 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
49 999061@1417 4.20 5.08

Handgreep (b)
50 330034@1417 4.20 5.08

Koolborstelhouder Inclusief Veer
52 322323@1417 4.96 6.00

Interne Bedrading 270l
53 330216@1417 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
54 959140@1417 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
55 959141@1417 3.75 4.54

Regelaar 250 Volt
56 335122@1417 53.35 64.55

CONTROLE SCHAKELAAR 250 VOLT UIT/VERGRENDELEN
56 370378@1417 51.84 62.72

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57 984750@1417

Snoerklem
58 960266@1417 1.04 1.26

Handgreep (a)
59 330033@1417 4.20 5.08

Draadeindhuls
60 981373@1417 1.05 1.27

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
61 958049@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
62 500408Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 325491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502A 376202@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 937917Z@1417

Beugelhandgreep (oud 322141)
601 323993@1417 63.66 77.03

Bout
602 985597@1417 2.85 3.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 310337@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.