Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23MRUA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G23MRUA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454 1.04 1.26

Imbus Hd Bout M5x30
3 313585 2.40 2.90

Spindelblokkeringsknop
4 306888 1.04 1.26

Veer
5 320219 1.35 1.63

Tandwielhuis
6 322544 38.11 46.12

Moer M10
7 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
10 6301DD 6.75 8.17

Rubberen Ring
11 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220 2.55 3.09

Anker 220 Volt
13 360594E 77.00 93.17

ANKER 220 -230 VOLT
13 360777E 82.64 99.99

Luchtgeleider
14 320215 1.35 1.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
15 984271 1.04 1.26

Veld 230-240 Volt
16 340846E 49.36 59.73

Vilt Sluitring
17 937033 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
18A 336864

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
20 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
20A 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
21 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302dducmps2s
22 6302DD 8.85 10.71

Vilt Pakking
23 990852 1.04 1.26

As
24 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
25 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
26 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
27 994192 1.04 1.26

Label
28 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
29 321546 3.00 3.63

Zijkap
30 321545 3.00 3.63

Bout M8x22
31 306887 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
32 949457 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
33 321544 1.50 1.82

Ring
34 673489 1.04 1.26

Beschermkap 230 Mm
35A 337225 14.03 16.97

Niet meer leverbaar
36A 376202

Binnenflens (b)
36 937908Z 28.60 34.61

Niet meer leverbaar
37 316825

Niet meer leverbaar
38 937909Z

O-ring
39 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
40 306890 1.80 2.18

Tandwielset
41 330032 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
42 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
43 6000VV 6.15 7.44

Behuizing (oud 322543)
44 323224 29.15 35.27

BRUSH COVER
46 322547 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
47 305812 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
48 999061 4.20 5.08

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
48 999089 9.30 11.25

Handgreep (b)
49 322546 10.78 13.04

Koolborstelhouder Inclusief Veer
51 322323 4.96 6.00

Interne Bedrading 270l
52 330216 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
53 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
54 959141 3.75 4.54

Regelaar 250 Volt
55 335122 53.35 64.55

Niet meer leverbaar
56 984750

Snoerklem
57 960266 1.04 1.26

Handgreep (a)
58 322545 10.78 13.04

Draadeindhuls
59 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
60 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
60 958049 1.04 1.26

Cord 5m 2 X 1,5 H07rn-f (w/o Plug)
61 500460Z 37.26 45.09

Interne Bedrading
62A 313505 1.05 1.27

Band
62 331759 1.73 2.09

Niet meer leverbaar
501 325491

Niet meer leverbaar
502A 376202

Niet meer leverbaar
503 937917Z

Beugelhandgreep (oud 322141)
601 323993 63.66 77.03

Bout
602 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
603 310337

Niet meer leverbaar
604 332797

Niet meer leverbaar
605 323713

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.