Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G23SC2'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23SC2


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G23SC2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

MACHINESCHROEF M5X14 (10 STUKS)
1 949238@1417 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454@1417 1.04 1.26

SCHROEF
3 301654@1417 1.05 1.27

Spindelblokkeringsknop
4 306888@1417 1.04 1.26

Veer Voor Spindelblokkeringsknop
5 306889@1417 1.04 1.26

Tandwielhuis G18sg/g23se
6 306105@1417 21.04 25.46

U-borg Moer (oud 961409z, 994311)
7 946228@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
8 306110@1417

Pakkingring
9 306107@1417 1.05 1.27

Ring (a)
10 306113@1417 1.04 1.26

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
11 6301DD@1417 6.75 8.17

Rubberen Ring
12 994208@1417 1.04 1.26

VILT PAKKING
13 990864@1417 1.04 1.26

Lagerhouder
14 306106@1417 1.35 1.63

Inlegspie 3x3x10
15 940533@1417 1.20 1.45

ANKER 220-230 VOLT
16 360287E@1417 91.30 110.47

Anker 240 Volt
16 360287F@1417 91.30 110.47

Luchtgeleidingsring
17 306103@1417 1.95 2.36

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18 937981@1417

Naaldlager Hk1212
19 673002@1417 4.35 5.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
20 306109@1417

Seal Lock Schroef M5x10
21 992038@1417 1.04 1.26

Lagerdeksel
22 937035@1417 1.04 1.26

Kogellager 6302dducmps2s
23 6302DD@1417 8.85 10.71

Inlegspie 4x4x8
24 980809@1417 1.04 1.26

As
25 990857@1417 30.61 37.04

Vilt Pakking
26 990852@1417 1.04 1.26

Pakking
27 306112@1417 1.35 1.63

Tandwielhuisdeksel
28 306111@1417 6.90 8.35

Schroef M5x16
29 994192@1417 1.04 1.26

Bolt M8x22
30 306887@1417 1.05 1.27

Beschermkap
31 937984Z@1417 32.18 38.93

NMLB
32 937922P@1417 24.89 30.11

Binnenflens (b)
32A 937908Z@1417 28.60 34.61

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
33A 316825@1417

Buitenflens
34 937923P@1417 5.40 6.53

Blokkeringpin
35 306890@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
36 306108@1417

Schroef D5x75 (oud 963454z)
37 984271@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
38 340261J@1417

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
39 958032@1417 1.04 1.26

Huis (groene Gedeelte)
40 306102@1417 19.39 23.46

Stofpakking
42A 310998@1417 1.05 1.27

Kogellager 6000vcmps2s
43A 6000VV@1417 6.15 7.44

Rubberen Ring
44C 994202@1417 1.05 1.27

Imbusbout M8x20 (oud 949656z 10s)
45 949656@1417 5.55 6.72

Veerring M8 ( 10 Stuks )
46 949457@1417 1.05 1.27

Ring (a)
47 937911@1417 1.65 2.00

Koolborsteldop
49 940540@1417 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
50 999044@1417 4.50 5.44

Koolborstelhouder (oud 500301)
51 980487@1417 5.68 6.87

Inbusstelschroef M5x8
52 938477@1417 1.05 1.27

Stofpakking
53 306117@1417 1.04 1.26

Houder (b)
54 306114@1417 1.04 1.26

Condensator (oud 987178)
55A 930039@1417 1.95 2.36

Huls (d)
56 961820@1417 1.05 1.27

Schakelaar
57 306116@1417 20.90 25.29

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57A 306128@1417

Snoerklem
58 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
59 984750@1417

Handgreep (b)
60 306119@1417 5.10 6.17

Schroef D4x25 Zwart
61 304035@1417 1.04 1.26

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
62 305558@1417 1.04 1.26

Handgreep (a)
63 306118@1417 5.40 6.53

Draadeindhuls
64 981373@1417 1.05 1.27

Snoertule D10.7
65 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
65 958049@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
66 500439Z@1417

Snoer 230 Volt Gbr
66A 500450Z@1417 31.63 38.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
66B 500453Z@1417

Niet meer leverbaar, geen vervanging
66C 500435Z@1417

Drukring
67 306981@1417 1.04 1.26

Vilt Sluitring
68 937033@1417 1.04 1.26

WAAIER VOOR ANKER
69 319657@1417 10.20 12.34

BEHUIZING MET COMPLEET LAGER
70A 320246@1417 10.65 12.89

Lagerbus
71 320247@1417 2.55 3.09

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 937913Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 937917Z@1417

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
601A 999074@1417 14.40 17.42

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 994275@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 994276@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 994277@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 994278@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 310337@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.