Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23SC4UDZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G23SC4UDZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Drukknop
1 337641 1.04 1.26

Veer
2 320219 1.35 1.63

Vilt Sluitring
3 937033 1.04 1.26

Moer M10
4 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
5 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
6 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
7 6301DD 6.75 8.17

Rubber Ring
8 330031 1.20 1.45

Washer
9 337642 1.04 1.26

Veerring D40
10 948391 1.65 2.00

Fan Guide (b)
11 337640 1.04 1.26

ARMATURE 110 VOLT
12 361093C 48.13 58.23

ARMATURE 220-230 VOLT
12 361093E 50.33 60.89

ARMATURE 240 VOLT
12 361093F 50.33 60.89

ARMATURE ASS'Y 120 VOLT
12 361093U 53.63 64.89

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
13 323209 1.35 1.63

GEAR COVER (A) ASS'Y
14 374598 19.53 23.63

Blokkeringpin
15 306890 1.80 2.18

Veerring D12 (10 Stuks)
16 939542 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M5x10
17 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
18 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
19 6302VV 9.30 11.25

Vilt Pakking
20 990852 1.04 1.26

As
21 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
22 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
23 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
24 994192 1.04 1.26

Label
25 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
26 321546 3.00 3.63

Zijkap
27 321545 3.00 3.63

Bout M8x22
28 306887 1.05 1.27

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
28 949760 5.55 6.72

Veerring M8 ( 10 Stuks )
29 949457 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
30 321544 1.50 1.82

Ring
31 673489 1.04 1.26

Beschermkap 230 Mm
32 337225 14.03 16.97

Ring (c) (oud 937928z)
33 334456 2.10 2.54

Buitenflens
35 937923P 5.40 6.53

Tandwiel En As
36 330688 24.75 29.95

FAN GUIDE (C)
37 373752 1.80 2.18

VELD 110 VOLT
38 341007C 45.38 54.90

VELD 120 VOLT
38 341007D 43.73 52.91

VELD 220-230 VOLT
38 341007E 45.24 54.74

VELD 240 VOLT
38 341007F 44.83 54.24

Stofafdichting
39 330029 1.80 2.18

Kogellager 6000vcmps2s
40 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
41 321536 11.55 13.98

BEHUIZING
42 373751 17.88 21.63

Koolborstelhouder Inclusief Veer
44 322323 4.96 6.00

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
45 305812 1.04 1.26

KOOLBORSTEL AFDEKPLAAT
46 373754 1.04 1.26

ACHTERHANGREEP SET
47 373922 8.25 9.98

Koolborstel (2 Stuks)
48 999061 4.20 5.08

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
48 999089 9.30 11.25

Schakelaar
50 320238 22.55 27.29

Schakelaar 110 Volt
50 338295 13.75 16.64

Draadeindhuls
51 981373 1.05 1.27

Terminal M4.0 (10 Stuks)
52 930804 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
53 984750

Snoerklem
54 331336 1.20 1.45

Snoertule D10.7
55 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
55 958049 1.04 1.26

Cord For Gbr 110 Volt
56 321539 32.04 38.77

Niet meer leverbaar
57 322549

Niet meer leverbaar
501 336864

Niet meer leverbaar
501 937981

Niet meer leverbaar
502 325491

Niet meer leverbaar
503 872422

Niet meer leverbaar
602 310337

Beugelhandgreep (oud 322141)
603 323993 63.66 77.03

Bout
604 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
605 332797

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.