Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23SE2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G23SE2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509 1.05 1.27

SCHROEF
2 301654 1.05 1.27

Spindelblokkeringsknop
3 306888 1.04 1.26

Veer
4 320219 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
5 320217 17.76 21.49

Moer M10
6 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
10 6301DD 6.75 8.17

Rubberen Ring
11 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220 2.55 3.09

Anker 220 Volt
13 360594E 77.00 93.17

Luchtgeleider
14 320215 1.35 1.63

Schroef D5x75 (oud 963454z)
15 984271 1.04 1.26

Veld 220 Volt
16 340546E 50.10 60.62

Vilt Sluitring
17 937033 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
18A 336864

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M5x10
21A 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
22 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302dducmps2s
23 6302DD 8.85 10.71

Vilt Pakking
24 990852 1.04 1.26

As
25 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
26 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
27 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
28 994192 1.04 1.26

Label
29 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
30 321546 3.00 3.63

Zijkap
31 321545 3.00 3.63

Bout M8x22
32 306887 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
33 949457 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
34 321544 1.50 1.82

Ring
35 673489 1.04 1.26

Beschermkap 230mm
36 321547 26.26 31.78

Beschermkap 230 Mm
36A 337223 14.03 16.97

Beschermkap 230 Mm
36A 337225 14.03 16.97

Niet meer leverbaar
37A 376202

Binnenflens (b)
37 937908Z 28.60 34.61

Niet meer leverbaar
38 316825

Niet meer leverbaar
39 937909Z

O-ring
40 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
41 306890 1.80 2.18

Tandwielset
42A 330032 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
43 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
44 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
45 321536 11.55 13.98

Huis
46 321535 34.10 41.26

Koolborstelplaatje
48 320232 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
49 305812 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
50 999061 4.20 5.08

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
50 999089 9.30 11.25

Handgreep
51 320231 3.75 4.54

Koolborstelhouder Inclusief Veer
53A 322323 4.96 6.00

Schakelaar
55 320238 22.55 27.29

Snoerklem
56 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
57 984750

Handgreep (a)
58 320230 4.96 6.00

Draadeindhuls
59 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
60 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
60 958049 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
61 321537

Niet meer leverbaar
61 500234Z

Niet meer leverbaar
61 500245Z

Niet meer leverbaar
61 500435Z

Niet meer leverbaar
61 500488Z

Niet meer leverbaar
61 500503Z

Veerring M5 (10 Stuks)
62 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501A 325491

Niet meer leverbaar
502 937917Z

Niet meer leverbaar
601 310337

Beugelhandgreep (oud 322141)
602A 323993 63.66 77.03

Bout
603 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
604 323713

Niet meer leverbaar
605 332797

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.