Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23SR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G23SR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 315636

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
2 323209 1.35 1.63

Spindelblokkeringsknop
3 306888 1.04 1.26

Veer
4 320219 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
5 320217 17.76 21.49

Moer M10
6 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
10 6301VV 8.55 10.35

Rubberen Ring
11 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220 2.55 3.09

ANKER 110 VOLT
13 360762C 63.25 76.53

Anker 230v
13 360762E 67.65 81.86

Luchtgeleider
14 320215 1.35 1.63

Tapschroef D5x60
15 961501 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
16 340664E 41.11 49.75

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
17 958032 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
18 937981

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
21 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
21A 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
22 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
23 6302VV 9.30 11.25

Vilt Pakking
24 990852 1.04 1.26

As
25 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
26 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
27 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
28 994192 1.04 1.26

Imbusbout M8x20 (oud 949656z 10s)
29 949656 5.55 6.72

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
29A 949760 5.55 6.72

Niet meer leverbaar
30A 330036

Beschermkap
30 937984Z 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
31A 376202

Binnenflens (b)
31 937908Z 28.60 34.61

Niet meer leverbaar
32 316825

Buitenflens
33 937923P 5.40 6.53

O-ring
34 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
35 306890 1.80 2.18

Tandwielset
36A 330032 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
37 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
38 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
39 321536 11.55 13.98

Behuizing (oud 326019)
40 325640 55.14 66.72

Handgreepdeksel
42 325641 7.73 9.35

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
43 305812 1.04 1.26

Koolborsteldop
45 940540 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
46 999044 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
46 999074 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 500301)
47 980487 5.68 6.87

Handgreep (a)
48 325642 7.28 8.80

Inbusstelschroef M5x8
49 938477 1.05 1.27

Schakelaar
50 320238 22.55 27.29

Niet meer leverbaar
50A 320239

Snoerklem
51 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52 984750

Huls (d)
53 961820 1.05 1.27

Draadeindhuls
53 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
54 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
54 958049 1.04 1.26

Snoer 110v
55 500246Z 26.54 32.11

Snoer 230 Volt Gbr
55 500450Z 31.63 38.27

Niet meer leverbaar
55A 500497Z

Veerring M8 ( 10 Stuks )
56 949457 1.05 1.27

Ring (a)
57 937911 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
58 322549

Terminal M4.0 (10 Stuks)
59 930804 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
501 325491

Niet meer leverbaar
502 937917Z

Niet meer leverbaar
503A 323713

Niet meer leverbaar
503 326175

Beugelhandgreep (oud 322141)
601 323993 63.66 77.03

Bout
602 985597 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
603 310337

Niet meer leverbaar
604 332797

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.