Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G23ST'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23ST


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G23ST

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
1 323209@1417 1.35 1.63

Drukknop
2 337641@1417 1.04 1.26

Veer
3 320219@1417 1.35 1.63

Tandwiel Huis
4 337650@1417 15.95 19.30

Vilt Sluitring
5 937033@1417 1.04 1.26

Moer M10
6 320226@1417 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
7 6301VV@1417 8.55 10.35

Rubber Ring
8 330031@1417 1.20 1.45

Washer
9 337642@1417 1.04 1.26

Veerring D40
10 948391@1417 1.65 2.00

Ventilator Gids (b)
11 337640@1417 1.04 1.26

Anker 230v
12 360982E@1417 41.25 49.91

Ventilatorgids (a)
13 337639@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
14 937981@1417

Veerring D12 (10 Stuks)
15 939542@1417 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
16 949236@1417 1.05 1.27

Lagerpakking
17 320229@1417 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
18 6302VV@1417 9.30 11.25

Vilt Pakking
19 990852@1417 1.04 1.26

As
20 320234@1417 6.96 8.42

Afsluitplaatje
21 320228@1417 1.35 1.63

Tandwieldeksel
22 320227@1417 4.96 6.00

PACKING GLAND
22 339726@1417 4.50 5.44

Schroef M5x16
23 994192@1417 1.04 1.26

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
24 949760@1417 5.55 6.72

Beschermkap
25 338292@1417 8.10 9.80

Ring (c) (oud 937928z)
26 334456@1417 2.10 2.54

Buitenflens
27 937923P@1417 5.40 6.53

Blokkeringpin
28 306890@1417 1.80 2.18

Tandwiel En As
29 330688@1417 24.75 29.95

Veld 220-230 Volt
30 340888E@1417 30.25 36.60

Stofafdichting
31 330029@1417 1.80 2.18

Kogellager 6000vcmps2s
32 6000VV@1417 6.15 7.44

Housing
33 337643@1417 11.10 13.43

BRUSH HOLDER
34 337646@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
35 984750@1417

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
36 999093@1417 6.75 8.17

Koolborstel (2 Stuks)
36 999059@1417 3.30 3.99

BRUSH COVER
37 337649@1417 1.04 1.26

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
38 305812@1417 1.04 1.26

Schakelaar
40 320238@1417 22.55 27.29

Schakelaar (on/off Lock Type)
40A 337647@1417 12.60 15.25

Schakelaar (off Lock Type)
40A 337648@1417 12.60 15.25

Terminal M4.0 (10 Stuks)
41 930804@1417 3.00 3.63

Huls (d)
42 961820@1417 1.05 1.27

Draadeindhuls
42 981373@1417 1.05 1.27

Snoerklem
43 331336@1417 1.20 1.45

Snoertule D10.7
44 940778@1417 2.10 2.54

Kabeltule D11.6
44 337918@1417 1.05 1.27

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
44 958049@1417 1.04 1.26

Handgreep (b)
45 337645@1417 3.30 3.99

Handgreep (a)
46 337644@1417 3.30 3.99

CORD (CORD ARMOR D10.7)
47 500492Z@1417 6.45 7.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 325491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 872422@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 994275@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 316825@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 310337@1417

Beugelhandgreep (oud 322141)
604 323993@1417 63.66 77.03

Bout
605 985597@1417 2.85 3.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 332797@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 316824@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 332795@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
609 332796@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.