Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G23SW'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23SW


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G23SW

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
1 315636@1417

Spindelblokkeringsknop
2 306888@1417 1.04 1.26

Veer
3 320219@1417 1.35 1.63

Vilt Sluitring
4 937033@1417 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
5 330080@1417 22.83 27.62

Moer M10
6 320226@1417 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
7 6301VV@1417 8.55 10.35

Rubber Ring
8 330031@1417 1.20 1.45

Deksel
9 330030@1417 2.10 2.54

Anker 230v
10A 360959E@1417 32.45 39.26

Luchtgeleider
11 330081@1417 1.05 1.27

Tapschroef D5x60
12 961501@1417 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
13 340809E@1417 45.65 55.24

Stofafdichting
14 330029@1417 1.80 2.18

Kogellager 6000vcmps2s
15 6000VV@1417 6.15 7.44

Contactpunt Koolborstelhouder
16 937623@1417 1.04 1.26

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
17 323209@1417 1.35 1.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18 937981@1417

Veerring D12 (10 Stuks)
19 939542@1417 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
20 949236@1417 1.05 1.27

Lagerpakking
21 320229@1417 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
22 6302VV@1417 9.30 11.25

Vilt Pakking
23 990852@1417 1.04 1.26

As
24 320234@1417 6.96 8.42

Afsluitplaatje
25 320228@1417 1.35 1.63

Tandwieldeksel
26 320227@1417 4.96 6.00

Schroef M5x16
27 994192@1417 1.04 1.26

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
28 949760@1417 5.55 6.72

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
29 330037@1417

Binnenflens (b)
30 937908Z@1417 28.60 34.61

NMLB
30 937922P@1417 24.89 30.11

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
30A 376202@1417

Buitenflens
31 937923P@1417 5.40 6.53

Blokkeringpin
32 306890@1417 1.80 2.18

Tandwiel En As
33 330688@1417 24.75 29.95

Koolborsteldop
34 945161@1417 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
35 999038@1417 9.30 11.25

Koolborstelhouder (oud 938241z)
36 938241@1417 6.45 7.80

Behuizing
37 330028@1417 17.19 20.80

Inbusstelschroef M5x8
39 938477@1417 1.05 1.27

Handgreep (a)
40 330033@1417 4.20 5.08

Draadeindhuls
41 981373@1417 1.05 1.27

Snoerklem
42 331336@1417 1.20 1.45

Snoerklem
42 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
43 984750@1417

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
44 305812@1417 1.04 1.26

Handgreep (b)
45 330034@1417 4.20 5.08

Schakelaar
46 320238@1417 22.55 27.29

Schakelaar (on/off Lock Type)
46A 337647@1417 12.60 15.25

Schakelaar (off Lock Type)
46A 337648@1417 12.60 15.25

Snoertule D10.7
47 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D11.2
47 331335@1417 1.20 1.45

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
47 958049@1417 1.04 1.26

Snoer 230 Volt Gbr
48 500450Z@1417 31.63 38.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
48A 500497Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 325491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 872422@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 333932@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 316825@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 994277@1417

Beugelhandgreep (oud 322141)
603 323993@1417 63.66 77.03

Bout
604 985597@1417 2.85 3.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 310337@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 332797@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.