Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G23SWU'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23SWU


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G23SWU

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1 984509@1417 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454@1417 1.04 1.26

Spindelblokkeringsknop
3 306888@1417 1.04 1.26

Veer
4 320219@1417 1.35 1.63

Vilt Sluitring
5 937033@1417 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
6 330080@1417 22.83 27.62

Moer M10
7 320226@1417 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
8 6301VV@1417 8.55 10.35

Rubber Ring
9 330031@1417 1.20 1.45

Deksel
10 330030@1417 2.10 2.54

Anker 230v
11 360959E@1417 32.45 39.26

Luchtgeleider
12 330081@1417 1.05 1.27

Tapschroef D5x60
13 961501@1417 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
14 340844E@1417 33.83 40.93

Stofafdichting
15 330029@1417 1.80 2.18

Kogellager 6000vcmps2s
16 6000VV@1417 6.15 7.44

Contactpunt Koolborstelhouder
17 937623@1417 1.04 1.26

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
18 323209@1417 1.35 1.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
19 937981@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
19A 336864@1417

Veerring D12 (10 Stuks)
20 939542@1417 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
21 949236@1417 1.05 1.27

Lagerpakking
22 320229@1417 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
23 6302VV@1417 9.30 11.25

Vilt Pakking
24 990852@1417 1.04 1.26

As
25 320234@1417 6.96 8.42

Afsluitplaatje
26 320228@1417 1.35 1.63

Tandwieldeksel
27 320227@1417 4.96 6.00

Schroef M5x16
28 994192@1417 1.04 1.26

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
29 949760@1417 5.55 6.72

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
30 330036@1417

Binnenflens (b)
31 937908Z@1417 28.60 34.61

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
31A 376202@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
32 937909Z@1417

Blokkeringpin
33 306890@1417 1.80 2.18

Tandwiel En As
34 330688@1417 24.75 29.95

Koolborsteldop
35 945161@1417 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
36 999038@1417 9.30 11.25

Koolborstelhouder (oud 938241z)
37 938241@1417 6.45 7.80

Behuizing
38 330028@1417 17.19 20.80

Inbusstelschroef M5x8
40 938477@1417 1.05 1.27

Interne Bedrading 270l
41 330216@1417 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
42 959140@1417 3.30 3.99

Handgreep (a)
43 330033@1417 4.20 5.08

Draadeindhuls
44 981373@1417 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
45 959141@1417 3.75 4.54

Snoerklem
46 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
47 984750@1417

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
48 305812@1417 1.04 1.26

Handgreep (b)
49 330034@1417 4.20 5.08

Regelaar 250 Volt
50 335122@1417 53.35 64.55

CONTROLE SCHAKELAAR 250 VOLT UIT/VERGRENDELEN
50 370378@1417 51.84 62.72

Snoertule D10.7
51 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
51 958049@1417 1.04 1.26

Snoer 230 Volt Gbr
52 500450Z@1417 31.63 38.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 325491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 872422@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503A 376202@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 937917Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 316825@1417

Beugelhandgreep (oud 322141)
602 323993@1417 63.66 77.03

Bout
603 985597@1417 2.85 3.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 310337@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 332797@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.