Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G23U2'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G23U2


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G23U2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
1A 984509@1417 1.05 1.27

SCHROEF
2 301654@1417 1.05 1.27

Spindelblokkeringsknop
3 306888@1417 1.04 1.26

Veer
4 320219@1417 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
5 320217@1417 17.76 21.49

Moer M10
6 320226@1417 1.35 1.63

Afdichtingsring
8 320221@1417 1.35 1.63

Vilt Pakking
9 320222@1417 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
10 6301DD@1417 6.75 8.17

Rubberen Ring
11 994208@1417 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
12 320220@1417 2.55 3.09

Anker 230v
13 360558E@1417 60.09 72.71

Luchtgeleider
14 320215@1417 1.35 1.63

Tapschroef D5x60
15 961501@1417 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
16 340501E@1417 48.54 58.73

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
17 937981@1417

Veerring D12 (10 Stuks)
18 939542@1417 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M5x10
20A 992038@1417 1.04 1.26

Lagerpakking
21 320229@1417 1.35 1.63

Kogellager 6302dducmps2s
22 6302DD@1417 8.85 10.71

Vilt Pakking
23 990852@1417 1.04 1.26

As
24 320234@1417 6.96 8.42

Afsluitplaatje
25 320228@1417 1.35 1.63

Tandwieldeksel
26 320227@1417 4.96 6.00

Schroef M5x16
27 994192@1417 1.04 1.26

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
28A 949760@1417 5.55 6.72

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
29A 330036@1417

Binnenflens (b)
30 937908Z@1417 28.60 34.61

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
30A 376202@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
31 316825@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
32 937909Z@1417

O-ring
33 320218@1417 1.20 1.45

Blokkeringpin
34 306890@1417 1.80 2.18

Tandwielset
35A 330032@1417 20.90 25.29

Stofafdichting Voor G23u2
36 320216@1417 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
37 6000VV@1417 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
38A 321536@1417 11.55 13.98

Behuizing
39A 320214@1417 16.86 20.40

Koolborstelplaatje
41 320232@1417 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
42 305812@1417 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
43 999089@1417 9.30 11.25

Koolborstel (2 Stuks)
43 999061@1417 4.20 5.08

Handgreep
44 320231@1417 3.75 4.54

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
45 305812@1417 1.04 1.26

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
46 305812@1417 1.04 1.26

Koolborstelhouder Inclusief Veer
48A 322323@1417 4.96 6.00

Resistor
50 320236@1417 10.44 12.63

Schakelaar (2p Pillar Type) W/safety Lock
51 320371@1417 36.44 44.09

SCHAKELAAR
51 320235@1417 30.60 37.03

Snoerklem
52 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
53 984750@1417

Handgreep (a)
54 320230@1417 4.96 6.00

Draadeindhuls
55 981373@1417 1.05 1.27

Snoertule D10.7
56 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
56 958049@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57 500439Z@1417

Veerring M5 (10 Stuks)
58 949454@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501A 325491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 937917Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 310337@1417

Beugelhandgreep (oud 322141)
602A 323993@1417 63.66 77.03

Bout
603 985597@1417 2.85 3.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.