Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G3613DB'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G3613DB


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki G3613DB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef Met Sluitring D4x23 (zwart)
1 328643@1417 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944@1417 1.04 1.26

Gear Cover Ass'y
3 338332@1417 7.50 9.08

Moer M6
4 309191@1417 1.04 1.26

Kogellager 608s
5 338337@1417 2.25 2.72

Gear Cover Ass'y
6 334940@1417 2.10 2.54

ROTOR ASS'Y
7 361075@1417 75.08 90.84

Kogellager 607vvc2ps2l
8 607VVC@1417 5.70 6.90

BEDRADINGSET
9 340987@1417 108.08 130.77

Pin Voor Spindelblokkeering
10 301943@1417 1.65 2.00

Veerring D12 (10 Stuks)
11 939542@1417 1.50 1.82

Slotted Hd. Screw M4 (seal Lock)
12 334942@1417 1.20 1.45

Kogellager 6001dducmps2s (oud 980925)
13 6001DD@1417 6.45 7.80

FELT PACKING
14 372126@1417 1.04 1.26

NIEUWE VERPAKKINGSKLIER
15 372123@1417 3.90 4.72

Seal Lock Schroef M4x12
16 307127@1417 1.05 1.27

FRINGER
17 372183@1417 1.04 1.26

Sleeve (b)
18 371672@1417 3.45 4.17

Belleville Spring (b)
19 371673@1417 8.40 10.16

Support Body (b)
20 371674@1417 1.35 1.63

SPIL (C)
21 373074@1417 5.70 6.90

Bout Hd. M5x20 Met Washers
22 316107@1417 1.80 2.18

Beschermkap
24 337231@1417 10.35 12.52

Wheel Washer (c)
25 371677@1417 4.35 5.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
26 316822@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
27 339579@1417

Gear And Pinion Set
28 338338@1417 7.95 9.62

Niet meer leverbaar, geen vervanging
29 372111@1417

FILTER (A)
31 372107@1417 1.20 1.45

PADDLE LEVER
33 372112@1417 1.05 1.27

Veer
34 337874@1417 1.95 2.36

Pin
35 339032@1417 1.04 1.26

Blokkering
36 337873@1417 1.04 1.26

Pin
37 338869@1417 1.04 1.26

FILTER (B)
39 372108@1417 1.20 1.45

O-ring (s-10)
41 987105@1417 1.05 1.27

DIAL
42 372109@1417 1.50 1.82

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
43 371750@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 938332Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 336865@1417

Beschermkapje Voor Batterij
503 329897@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 337108@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
508 336472@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
509 336473@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
510 336474@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
511 373070@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.