Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki GCN40T


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki GCN40T

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 996399 1.04 1.26

Top Cover (old 886142)
2 886598 9.45 11.43

Filter Set
3 886129 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
4 885309

Rol Pin D2.5x25
5 885318 1.50 1.82

Motor Houder
6 885310 7.05 8.53

Huls
7 885314 1.65 2.00

Ring
8 885320 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
9 887630

Niet meer leverbaar
11 887472

Cylinder Deksel
12 885308 32.18 38.93

Afdekking
13 886470 1.80 2.18

Ring
14 886471 1.80 2.18

O-ring (i.d 59.92)
15 885316 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
16 887479

Ring M4 (10 Stuks)
17 949423 1.05 1.27

Waaier
18 885311 4.80 5.81

Inbusbout M4x16
19 949754 2.40 2.90

Chamber Head
20 885294 13.89 16.80

PAKKING (B)
21 886133 1.80 2.18

Motorkamer
22 885296 22.28 26.95

O-RING
23 878607 1.05 1.27

Vastzetplaatje
24 885297 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
25 887480

Schakelplaat
26 885306 1.65 2.00

Pin (a)
27 886484 1.65 2.00

Ring Voor Schacht
28 880319 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
29 887454

Schachtpin
30 885277 3.00 3.63

Rubber Ring
31 885313 1.50 1.82

Wiring Plate
32 886253 1.65 2.00

Adapter
33 886313 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
34 887484

Niet meer leverbaar
35 887483

Cel Hendel
36 886141 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
37 887485

Niet meer leverbaar
38 887486

O-ring (i.d 66.27)
39 885283 6.45 7.80

Veerring
40 885285 1.65 2.00

Zuigerring
41 886132 9.75 11.80

Niet meer leverbaar
42 887616

Piston Bumper
43 885289 8.40 10.16

Rubber (oud 885790)
44 885284 1.80 2.18

Inbusstelschroef M4x5
45 886314 1.05 1.27

Cel Rubber
46 886131 1.80 2.18

Cilinder Ass'y
47 886465 169.40 204.97

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
48 886241 1.65 2.00

Buffer Cover
49 886467 1.80 2.18

Lead Valve
50 885290 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
51 887481

Veer H8
52 886319 1.05 1.27

Muffler
53 885288 13.50 16.34

Niet meer leverbaar
54 887625

Veergeleider
55 885707 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
56 887627

Niet meer leverbaar
57 887622

Veer M5
58 886243 1.80 2.18

Pushing Lever Spring
59 886245 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
60 887626

Schroef M5
62 885304 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
63 887543

Niet meer leverbaar
64 887542

Niet meer leverbaar
65 887624

WASHER (OLD 876205)
66A 889024 1.04 1.26

Schakelaar Montage
67 886473 1.80 2.18

Schakelaar Arm
68 885347 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
69 887477

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
70 302086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 887545

Niet meer leverbaar
72 887613

Niet meer leverbaar
73 887611

Niet meer leverbaar
74 887476

Niet meer leverbaar
75 886474

Veer
76 885828 1.65 2.00

Rol Pin D2.5x10 (10stuks)
77 949551 1.65 2.00

Veer
78 885337 1.65 2.00

Beschemring Kabel
79 885339 3.30 3.99

Schroef
80 885346 1.65 2.00

Schakelaar
81 885335 3.30 3.99

Kamersluiting
82 887617 4.65 5.63

Roll Pin D3x25
83 887621 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
84 887618

Roll Pin D3x8
85 887619 1.20 1.45

Veer (a)
86 885706 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
87 887620

Nose Rubber Gnc40
88 887615 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
89 887623

Niet meer leverbaar
90 887614

Neuskap
91 885692 3.45 4.17

Tapschroef D3
92 885714 1.80 2.18

Sensorplaat
93 886257 3.30 3.99

Schakelaarhendel
94 886147 6.45 7.80

Sleeve
95 886463 3.45 4.17

Veer
96 885518 1.65 2.00

Schakelaar Stopper
97 886138 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
98 887544

Niet meer leverbaar
99 332412

Ring (b)
100 885712 1.80 2.18

As
101 885711 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
102 887628

Niet meer leverbaar
103 886991

Niet meer leverbaar
104 886990

Niet meer leverbaar
105 887629

Niet meer leverbaar
106 885713

WASHER (OLD 876205)
107A 889024 1.04 1.26

Veerring M5 (10 Stuks)
108 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
109 886038

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
110 325083 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
111 887541

Moer M6
112 319166 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
113 887551

Bout Hd. M6x7
114 884215 5.10 6.17

Spijkervoeding
115 886477 11.85 14.34

Veer
116 886478 1.80 2.18

O-ring (1ap-3)
117 873093 1.05 1.27

Bladveer
118 881755 3.30 3.99

Magazijn
119 886475 46.20 55.90

Magazijn Deksel
120 886479 15.68 18.97

Pin D3x20 (10 Stuks)
121 949890 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
122 887547

Niet meer leverbaar
501 887309

Niet meer leverbaar
501 887310

Niet meer leverbaar
502 887552

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 887487

Niet meer leverbaar
505 887631

Niet meer leverbaar
506 887632

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.