Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki GFN3490


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki GFN3490

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 996399 1.04 1.26

Top Cover (old 886142)
2 886598 9.45 11.43

Filter Set
3 886129 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
4 885309

Rubber Ring
5 885313 1.50 1.82

Rol Pin D2.5x25
6 885318 1.50 1.82

Motor Houder
7 885310 7.05 8.53

Huls
8 885314 1.65 2.00

Ring
9 885320 1.50 1.82

Bougie
10 885333 3.30 3.99

Motor Veer
11 885319 1.50 1.82

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
12 949757 3.00 3.63

Cylinder Deksel
13 885308 32.18 38.93

O-ring (i.d 59.92)
14 885316 4.80 5.81

MOER M4 ( 10 STUKS )
15 949554 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
16 949423 1.05 1.27

Waaier
17 885311 4.80 5.81

Inbusbout M4x16
18 949754 2.40 2.90

Chamber Head
19 885294 13.89 16.80

PAKKING (B)
20 886133 1.80 2.18

Motorkamer
21 885296 22.28 26.95

O-RING
22 878607 1.05 1.27

Ring Voor Schacht
23 880319 1.65 2.00

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
24 949431 1.04 1.26

Schachtpin
25 885277 3.00 3.63

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
26 949214 1.05 1.27

Wiring Plate
27 886253 1.65 2.00

Adapter
28A 886313 1.05 1.27

Inbusstelschroef M4 X 5
29 961681 1.04 1.26

Afdekking
30 886470 1.80 2.18

Ring
31 886471 1.80 2.18

Vastzetplaatje
32 885297 3.30 3.99

Schakelplaat
33 885306 1.65 2.00

Pin (a)
34 886484 1.65 2.00

O-ring (i.d 66.27)
35 885283 6.45 7.80

Veerring
36 885285 1.65 2.00

Zuigerring
37 885286 10.20 12.34

Slagpen
38 885291 81.68 98.83

Piston Bumper
39 885289 8.40 10.16

Rubber (oud 885790)
40 885284 1.80 2.18

Cilinder Ass'y
41 885361 110.83 134.10

Bout ( 10 Stuks )
42 949812 2.40 2.90

Buffer Cover
43 886467 1.80 2.18

Lead Valve
44 885290 1.65 2.00

Machineschroef M4x6 Zelfborgend
45 303631 1.04 1.26

Muffler
46 885288 13.50 16.34

Geleider
47 885355 4.35 5.26

Borgbus
48 885270 1.65 2.00

Plaat
49 885326 15.81 19.13

Speciale Moer M5
50 886544 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
51 886242

Cylinder Plate
52 885299 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
53 980046

Inbusbout Hd M5x50
54 886545 1.80 2.18

Borgbus
55 885269 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
56 886241 1.65 2.00

U-NUT M4
57 956329 1.05 1.27

Pushing Lever Arm (d)
58 886547 5.10 6.17

Pushing Lever Arm (c)
59 886546 5.10 6.17

Pushing Lever Spring
60 886245 1.65 2.00

Pushing Lever Connector
61 885301 4.35 5.26

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
62 949819 2.55 3.09

Stopper
63 886128 6.45 7.80

Adjuster Bush (s)
64 885272 5.85 7.08

Pushing Lever (a)
65 886144 6.75 8.17

Huis
67 886244 33.96 41.09

Schroef M5
68 885304 1.50 1.82

Behuizing
69 886134 23.93 28.95

Insulator Sheet
70 885307 1.65 2.00

Nylon Moer M4
72 876465 1.05 1.27

Imbus Hd.bout M5x15 (10 Stuks)
73 949820 2.55 3.09

Huls
74 878164 14.70 17.79

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
75 302086 1.05 1.27

Handgreep (b)
76 886600 40.01 48.42

Schroef D4x45 Met Ring
79 301815 1.05 1.27

Schakelaar Montage
80 885334 1.65 2.00

Schakelaar Arm
81 885347 1.65 2.00

Prisma
82 885338 3.30 3.99

Veer
83 885337 1.65 2.00

Beschemring Kabel
84 885339 3.30 3.99

Schroef
85 885346 1.65 2.00

Regelaar
86 885331 87.59 105.98

Schroef Met Flens D4x14 (zwart)
87 309933 1.05 1.27

Veer
88 885828 1.65 2.00

Kamersluiting
89A 887617 4.65 5.63

Pin D2.5
90 885349 1.65 2.00

Draadboom (a) (oud 885332)
91 885798 46.61 56.40

Wiring Plate
92 886548 1.80 2.18

Tapschroef D3
93 885714 1.80 2.18

Haak
94 886255 9.00 10.89

Nylon Moer M5
95 877371 1.05 1.27

Spijker Rails
96 885341 6.45 7.80

Magazijn Plaat
97 885342 4.35 5.26

Cel Hendel
98 886141 6.75 8.17

Hendel
99 885280 1.50 1.82

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
100 949859 1.20 1.45

Veer D3.6
101 885281 1.50 1.82

Cel Behuizing
102 885352 3.30 3.99

Cel Rubber
103 886131 1.80 2.18

Magazijn Bescherming
105 885354 8.40 10.16

Spijkervoeding
106 885323 5.85 7.08

Sensorplaat
107 886257 3.30 3.99

Veer
108 885518 1.65 2.00

Schakelaarhendel
109 886147 6.45 7.80

Schakelaar Stopper
110 886138 3.30 3.99

Pin D4x28
111 949506 3.00 3.63

Huls
112 886543 3.45 4.17

Zeskantbout M4x18
113 880003 1.05 1.27

Spring
114 883687 1.65 2.00

Spijkervoeding (b)
115 885324 3.00 3.63

Veer
116 885325 7.05 8.53

Veer D8
117 885328 1.50 1.82

Stopknop
118 885327 1.50 1.82

Hendel (a)
119 886599 36.99 44.75

Voedingsknop
120 886246 3.30 3.99

Tapschroef D5x20 Zwart
121 302089 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 886601

Niet meer leverbaar
504 944458

Niet meer leverbaar
505 886602

Niet meer leverbaar
601 885246

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.