Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki GNC40


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki GNC40

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 996399 1.04 1.26

Top Cover (old 886142)
2 886598 9.45 11.43

Filter Set
3 886129 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
4 885309

Rubber Ring
5 885313 1.50 1.82

Rol Pin D2.5x25
6 885318 1.50 1.82

Motor Houder
7 885310 7.05 8.53

Huls
8 885314 1.65 2.00

Ring
9 885320 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
10 887630

Bougie
11 885333 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
12 887472

Cylinder Deksel
13 885308 32.18 38.93

Afdekking
14 886470 1.80 2.18

Ring
15 886471 1.80 2.18

O-ring (i.d 59.92)
16 885316 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
17 887479

Ring M4 (10 Stuks)
18 949423 1.05 1.27

Waaier
19 885311 4.80 5.81

Inbusbout M4x16
20 949754 2.40 2.90

Chamber Head
21 885294 13.89 16.80

PAKKING (B)
22 886133 1.80 2.18

Motorkamer
23 885296 22.28 26.95

O-RING
24 878607 1.05 1.27

Vastzetplaatje
25 885297 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
26 887480

Schakelplaat
27 885306 1.65 2.00

Pin (a)
28 886484 1.65 2.00

Ring Voor Schacht
29 880319 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
30 887454

Schachtpin
31 885277 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
32 887480

Wiring Plate
33 886253 1.65 2.00

Adapter
34 886313 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
35 887484

Niet meer leverbaar
36 887483

Cel Hendel
37 886141 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
38 887485

Niet meer leverbaar
39 887486

Inbusstelschroef M4x5
40 886314 1.05 1.27

Cel Rubber
41 886131 1.80 2.18

O-ring (i.d 66.27)
42 885283 6.45 7.80

Veerring
43 885285 1.65 2.00

Zuigerring
44 886132 9.75 11.80

Niet meer leverbaar
45 887616

Piston Bumper
46 885289 8.40 10.16

Rubber (oud 885790)
47 885284 1.80 2.18

Cilinder Ass'y
48 886465 169.40 204.97

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
49 886241 1.65 2.00

Buffer Cover
50 886467 1.80 2.18

Lead Valve
51 885290 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
52 887481

Buffer Plate (a)
53 886468 3.45 4.17

Plaatgaas
54 885292 3.30 3.99

Veer H8
55 886319 1.05 1.27

Muffler
56 885288 13.50 16.34

Niet meer leverbaar
57 887614

Neuskap
58 885692 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
59 887625

Niet meer leverbaar
60 887622

Veer M5
61 886243 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
62 887626

Pushing Lever Spring
63 886245 1.65 2.00

Schroef M5
65 885304 1.50 1.82

Behuizing
66 886469 27.78 33.61

Roll Pin D3x25
67 887621 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
68 887618

Roll Pin D3x8
69 887619 1.20 1.45

Veer (a)
70 885706 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
71 887620

Nose Rubber Gnc40
72 887615 1.20 1.45

Veer M5
73 886243 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
74 887623

Veergeleider
75 885707 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
76 887627

Insulator Sheet
77 885307 1.65 2.00

Hewi Plate (h)
78 887649 1.80 2.18

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
79 302086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
80 887648

Niet meer leverbaar
81 887477

Niet meer leverbaar
82 887624

WASHER (OLD 876205)
83A 889024 1.04 1.26

Schakelaar Montage
84 886473 1.80 2.18

Schakelaar Arm
85 885347 1.65 2.00

Veer
86 885518 1.65 2.00

Tapschroef D3
87 885714 1.80 2.18

Sensorplaat
88 886257 3.30 3.99

Schakelaarhendel
89 886147 6.45 7.80

Sleeve
90 886463 3.45 4.17

Veer
91 885337 1.65 2.00

Beschemring Kabel
92 885339 3.30 3.99

Schroef
93 885346 1.65 2.00

Schakelaar Stopper
94 886138 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
95 886474

Veer
96 885828 1.65 2.00

Rol Pin D2.5x10 (10stuks)
97 949551 1.65 2.00

Schakelaar
98 885335 3.30 3.99

Kamersluiting
99 887617 4.65 5.63

Bedrading (b)
100 886461 150.01 181.52

Niet meer leverbaar
101 887476

Ring (b)
103 885712 1.80 2.18

As
104 885711 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
105 886990

Niet meer leverbaar
106 885713

Veerring M5 (10 Stuks)
107 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
108 887629

Stofdeksel
110 885695 21.86 26.45

Ring
111 875246 1.05 1.27

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
112 325083 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
113 887628

Niet meer leverbaar
114 886991

Moer M6
115 319166 1.80 2.18

Magazijn
116 886475 46.20 55.90

Bout Hd. M6x7
117 884215 5.10 6.17

Spijkervoeding
118 886477 11.85 14.34

Veer
119 886478 1.80 2.18

O-ring (1ap-3)
120 873093 1.05 1.27

Spijkervoeding
121 886476 3.45 4.17

Bladveer
122 881755 3.30 3.99

Pin D3x20 (10 Stuks)
123 949890 1.80 2.18

Magazijn Deksel
124 886479 15.68 18.97

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 887463

Niet meer leverbaar
504 887647

Niet meer leverbaar
505 886602

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.