Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H25PV


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H25PV

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 323078 3.30 3.99

Ontgrendelgrip
2 323077 4.80 5.81

Borgring
3 306340 1.35 1.63

Kogelhouder
4 323076 25.44 30.78

Veerring
5 323075 3.30 3.99

Borgbus
6 323074 6.45 7.80

Ring (a)
7 323073 1.65 2.00

Isolatiehoes (oud 323093)
8A 335208 5.85 7.08

Cylinderhuis
9A 325256 32.18 38.93

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x22
10 321313 1.65 2.00

0-ring (s-46)
11 882874 1.65 2.00

O-ring (s-36)
12 984483 1.65 2.00

Retaining Ring
13 962553 1.05 1.27

Ring
14 323071 3.30 3.99

Cylinderhouder
15 323069 28.88 34.94

O-ring (a)
16 323070 1.65 2.00

Naaldhouder
17 323080 28.05 33.94

Naaldroller
18 991449 1.05 1.27

Needle Cover
19 323081 4.80 5.81

Geleider Bus (b)
20 323065 4.80 5.81

Geleider Bus (a)
21 323064 29.29 35.44

Veer (a)
22 323067 3.00 3.63

Stalen Kogel D7.0 (10 Stuks)
23 959156 1.65 2.00

Cylinder
24 323056 221.65 268.20

Borgring
25 323068 3.30 3.99

Tweede Hamer
26 323057 17.05 20.63

O-ring (c)
27 323058 3.30 3.99

Demper Ring
28 323059 9.30 11.25

Demperring
29 323060 3.30 3.99

Demperhouder
30 323061 8.40 10.16

Stopper Ring
31 323062 1.65 2.00

Sluit Ring
32 323063 16.09 19.47

Slagstuk
33 323066 13.75 16.64

O-ring (i.d.19.2)
34 319577 3.30 3.99

O-ring (i.d.19.2)
35 319577 3.30 3.99

Zuigerpin
36 319581 1.65 2.00

Zuiger
37 319580 3.30 3.99

Drijfstang
38 319585 3.30 3.99

Inlegspie 3x3x8
39 944109 1.70 2.06

Krukas
40 323054 39.88 48.25

Crank Case Cover
42 323079 11.10 13.43

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
43 983162 1.05 1.27

O-ring (s-48)
45 980715 2.40 2.90

Krukashuis
46 323053 58.44 70.71

Niet meer leverbaar
47 949692

Olie Keerring
48 981851 2.55 3.09

O-ring (s-32)
49 872767 1.65 2.00

Kogellager 6002dducmps2s
50 6002DD 7.05 8.53

Stopring D32
51 948001 1.20 1.45

Eerste Tandwiel
52 323055 32.18 38.93

Naaldlager
53 939299 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
54 323084

Kogellager 6001dducmps2s (oud 980925)
55 6001DD 6.45 7.80

Sluitring
56 971736 1.05 1.27

Anker 230v
57 360660E 110.83 134.10

Luchtgeleider
58 323083 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
59 980864

Veld 220-230 Volt
60 340593E 102.16 123.62

Contactpunt Koolborstelhouder
61 930703 2.40 2.90

Ring (a)
62 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
63 608VVM 5.70 6.90

Behuizing
65 323082 64.21 77.70

Koolborstelhouder
66 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
67 999056 6.45 7.80

Koolborsteldop
68 945161 1.20 1.45

Schroef M5x16
70 994192 1.04 1.26

Tapschroef D5x20 Zwart
71 302089 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
72 307028 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
73 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
74 323085 16.09 19.47

Niet meer leverbaar
75 307811

Bedrading
76 994190 1.05 1.27

Buis
77 321322 1.65 2.00

Condensatorhouder
78 317492 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
79 323086

Schakelaar (1p Pillar Type)
79A 370379 18.84 22.79

Snoertule D8.8
81 953327 1.04 1.26

Snoerklem
82 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
83 984750

LAGERBUS (B)
84 310111 8.40 10.16

Lasdop 50091 (10 Stuks)
85 959140 3.30 3.99

Condensator (oud 930030/991313)
86 994273 4.29 5.19

Condensatorhouder
87 317492 1.65 2.00

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
88 500446Z 40.84 49.41

Snoer 5m 2 X1.0 Ho7rn-f (zonder Stekker)
88 500454Z 15.54 18.80

Demperring (a)
89 325257 3.30 3.99

Handgreep (a+b)
90 335207 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
501 323090

Vet (tube 30 Gram)
601 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
604 303046

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.