Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki H41MB'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H41MB


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki H41MB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 333259@1417 1.95 2.36

Grip (a)
2 333258@1417 2.93 3.54

Borgring
3 318590@1417 1.65 2.00

Naaldhouder
4 331539@1417 26.05 31.52

Needle Holder
4A 339240@1417 14.85 17.97

Veer (a)
5 333256@1417 1.95 2.36

Borgring
6 333255@1417 1.04 1.26

Kogelhouder
7 320810@1417 12.15 14.70

Grip (b)
8 333254@1417 1.95 2.36

Pakkingbout M6x25
9 981942@1417 1.65 2.00

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
10 959150@1417 1.35 1.63

Voorkap
11 333248@1417 24.61 29.78

O-ring (s-34)
12 980879@1417 1.05 1.27

O-ring (s-48)
13 980715@1417 2.40 2.90

Retainer Damper
14 333249@1417 3.90 4.72

Naaldroller D8x20
15 331536@1417 1.88 2.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
16 333250@1417

Opnameschacht (oud 333250)
16A 339241@1417 60.64 73.37

Schroef M5x16
17 994192@1417 1.04 1.26

Krukashuis Deksel
18 333260@1417 5.93 7.17

Cylinder O-ring (b)
19 878713@1417 2.10 2.54

Krukas
20 333244@1417 16.36 19.80

Inlegspie 4x4x8
21 980809@1417 1.04 1.26

Veerring D40
22 948391@1417 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
23 6203DD@1417 7.65 9.26

O-ring (s-40)
24 996363@1417 1.65 2.00

Oliekeerring
25 310119@1417 3.60 4.36

Afstandsring
26 333245@1417 2.93 3.54

Krukashuis
27 333243@1417 28.05 33.94

O-ring (c)
28 313396@1417 4.80 5.81

Second Hammer
29 334218@1417 12.75 15.43

Demper Ring
30 331224@1417 4.65 5.63

Demperring
31 321835@1417 6.45 7.80

Demperhouder
32 331225@1417 4.65 5.63

Band
33 333261@1417 3.90 4.72

Cylinderhuis
34 333251@1417 22.83 27.62

Inbusbout M6x25
35 991712@1417 1.05 1.27

Cylinder
36 333252@1417 21.04 25.46

Slagstuk
37 333253@1417 8.03 9.71

O-ring
38 986104@1417 1.05 1.27

Zuigerpin
39 980708@1417 2.40 2.90

Zuiger
40 326369@1417 3.30 3.99

Drijfstang (oud 333247)
41 334220@1417 21.73 26.29

Veerring D10 (10 Stuks)
42 939540@1417 1.95 2.36

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x35
43 324056@1417 1.65 2.00

Bevestiging
44 333262@1417 3.90 4.72

Bout Voor Zijhandgreep
45 333227@1417 13.58 16.43

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
46 330209@1417

Eerste Tandwiel
47 333246@1417 17.60 21.30

Naaldlager
48 939299@1417 10.65 12.89

Tandwielhuis
49 333268@1417 22.83 27.62

Kogellager 6201dducmav2s
50 6201DD@1417 6.30 7.62

Stofring
51 302429@1417 1.05 1.27

Anker 230v
52 360903E@1417 70.20 84.94

Luchtgeleider
53 331252@1417 2.10 2.54

Inbus Hd Tapschroef D5x50
54 953121@1417 1.04 1.26

Bedrading
55 990861@1417 1.05 1.27

Veld 220-230 Volt
56 340788F@1417 42.08 50.91

Contactpunt Koolborstelhouder
57 930703@1417 2.40 2.90

Behuizing
58 333267@1417 21.04 25.46

Koolborsteldop
59 945161@1417 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
60 999043@1417 4.50 5.44

Koolborstelhouder
61 958900@1417 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
62 938477@1417 1.05 1.27

Ring (a)
63 982631@1417 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
64 608VVM@1417 5.70 6.90

Lagerhouder
65 331254@1417 2.10 2.54

Stofafdichting
66 333263@1417 1.04 1.26

Achterhuis
67 333264@1417 3.90 4.72

Tapschroef D5x20 Zwart
68 302089@1417 1.05 1.27

Handgreep
69 333265@1417 12.30 14.88

Lasdop 50091 (10 Stuks)
71 959140@1417 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
72 959141@1417 3.75 4.54

Condensator
73 331203@1417 4.20 5.08

Tapschroef D5x20 Zwart
74 302089@1417 1.05 1.27

Snoertule D10.7
75 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
75 958049@1417 1.04 1.26

BEDRADING
76 981974@1417 1.65 2.00

Ring M4 (10 Stuks)
77 949423@1417 1.05 1.27

Terminal M4.0 (10 Stuks)
78 930804@1417 3.00 3.63

Aansluitklem
78 980063@1417 1.04 1.26

Kroonsteentje
79 938307@1417 2.13 2.57

Schakelaar H65sb
80 306143@1417 17.05 20.63

Handgreepdeksel
81 331205@1417 9.00 10.89

Tapschroef D4x25 Zwart
82 307028@1417 1.05 1.27

Snoerklem
83 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
84 984750@1417

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
85 500446Z@1417 40.84 49.41

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
85 500440Z@1417 20.49 24.79

Snoer 5m 2 X1.0 Ho7rn-f (zonder Stekker)
85 500454Z@1417 15.54 18.80

Ring
86 333688@1417 1.05 1.27

Inbusschroef
87 998485@1417 1.05 1.27

Valve
88 995396@1417 1.80 2.18

Viltring
89 334217@1417 1.95 2.36

Deksel
90 334216@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
91 877838@1417 1.05 1.27

Naaldlager
92 334219@1417 5.25 6.35

Rubber
93 325910@1417 1.80 2.18

Ring
94 334636@1417 1.05 1.27

Cylinder Key
95 337605@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 313471@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 333266@1417

Vet (tube 30 Gram)
601 981840@1417 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471@1417 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927@1417 73.01 88.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 313472@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 313473@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 313474@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 313475@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 313476@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
609 313477@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
610 313478@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
611 313479@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.