Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H41MB2WSZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H41MB2WSZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562 2.85 3.45

Borgring
2 318590 1.65 2.00

Retainer Washer
3 370172 1.95 2.36

Grip
4 370173 3.00 3.63

Retainer Damper (a)
5 337559 1.05 1.27

Bit Lock Holder
6 337558 7.35 8.89

Spring Holder (a)
7 370242 10.35 12.52

Retainer Spring
8 370243 3.00 3.63

Spring Holder (b)
9 370244 1.95 2.36

Borgring
10 333255 1.04 1.26

BALL HOLDER
11 373288 3.75 4.54

GRIP (B)
12 373279 1.65 2.00

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
13 959150 1.35 1.63

Pakkingbout M6x25
14 981942 1.65 2.00

FRONT COVER
15 373280 24.48 29.61

TOP COVER
16 373236 1.20 1.45

O-ring (s-34)
17 980879 1.05 1.27

O-RING (I.D 44.5)
18 373251 1.04 1.26

RETAINER DAMPER (B)
19 373281 1.04 1.26

Bit Lock
20 370654 4.95 5.99

RETAINER SLEEVE
21 373284 38.09 46.09

DAMPER (C)
22 373249 1.04 1.26

O-ring (c)
23 313396 4.80 5.81

SECOND HAMMER
24 373285 11.10 13.43

DAMPER WASHER
25 373286 3.60 4.36

Demperring
26 321289 6.45 7.80

DAMPER HOLDER
27 373287 2.55 3.09

CYLINDER
28 374774 30.80 37.27

SLAGSTUK
29 373283 5.55 6.72

O-ring (i.d.10.5)
30 320823 3.30 3.99

Zuiger
31 320824 4.80 5.81

PISTON PIN
32 373256 1.80 2.18

CONNECTING ROD
33 373275 6.00 7.26

BACK COVER
34 373237 1.50 1.82

Inbusschroef
35 998485 1.05 1.27

BELLOWS
36 373252 4.50 5.44

LAGERBUS (B)
38 310111 8.40 10.16

Stofafdichting
39 333263 1.04 1.26

HOOD
40 373234 2.40 2.90

HOUSING ASS'Y
41 373276 20.21 24.46

Koolborsteldop
42 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
43 999043 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
43 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
44 958900 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
45 938477 1.05 1.27

TAIL COVER NEW
46 373239 2.40 2.90

PLATE
47 373248 1.50 1.82

SEAL LOCK BUTTON BOLT M5
49 373263 1.04 1.26

Afstandsbus
50 991711 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
51 373242

TRANSATORY UNIT
52 373231 2.25 2.72

Dempingrubber
53 310124 4.20 5.08

Kroonsteentje
54 938307 2.13 2.57

Condensatorhouder
55 317492 1.65 2.00

NOISE SUPPRESSOR (V)
56 374463 1.95 2.36

Terminal
57 961419Z 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
58 959141 3.75 4.54

BEDRADING
59 981974 1.65 2.00

Switch
60 371171 8.55 10.35

TRIGGER ASS'Y
61 373241 4.95 5.99

Pin D3x20 (10 Stuks)
62 949890 1.80 2.18

CUSHION RUBBER
63 374462 1.04 1.26

Terminal M4.0 (10 Stuks)
64 930804 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
65 984750

Snoerklem
66 960266 1.04 1.26

Snoertule D10.7
67 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
67 958049 1.04 1.26

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
68 500446Z 40.84 49.41

Cord 4m 2 X 1.0 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e 1
68 500465Z 37.95 45.92

Niet meer leverbaar
69 373243

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
70 301653 1.04 1.26

Bout Voor Zijhandgreep
71 331247 4.20 5.08

BAND
72 373245 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
74 330209

MOUNT
75 373244 2.10 2.54

CYLINDER CRANK CASE ASS'Y
76 373289 43.59 52.74

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x40
77 322494 1.80 2.18

CRANK COVER
78 374474 6.00 7.26

O-RING (I.D 53.9)
79 373250 1.04 1.26

CRANK SHAFT
80 373246 16.09 19.47

Veerring D40
81 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
82 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
83 996363 1.65 2.00

Oliekeerring
84 310119 3.60 4.36

DISTANCE RING
85 373254 2.25 2.72

Valve
86 995396 1.80 2.18

Cap Screw
87 338313 4.50 5.44

FELT
88 374461 4.50 5.44

FIRST GEAR
89 373255 12.30 14.88

NEEDLE BEARING
90 373278 1.04 1.26

GEAR COVER ASS'Y
91 373271 17.60 21.30

Kogellager 6201dducmav2s
92 6201DD 6.30 7.62

Stofring
93 302429 1.05 1.27

FAN
94 374464 3.15 3.81

ARMATURE 110 VOLT
95 361080C 45.38 54.90

ARMATURE 220-230 VOLT
95 361080E 39.74 48.08

FAN GUIDE
96 373238 1.05 1.27

Inbus Hd Tapschroef D5x50
97 953121 1.04 1.26

STATOR ASS'Y 220-230 VOLT
98 340995E 36.71 44.42

STATOR ASS'Y 110 VOLT
98 340995H 35.06 42.43

Contactpunt Koolborstelhouder
99 930703 2.40 2.90

Aansluitklem
100 980063 1.04 1.26

Ring (a)
101 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
102 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
501 313471

PLASTIC CARRYING CASE (OLD 373792)
502 373405 55.83 67.55

Vet (tube 30 Gram)
601 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
604 313472

Niet meer leverbaar
605 313473

Niet meer leverbaar
606 313474

Niet meer leverbaar
607 313475

Niet meer leverbaar
608 313476

Niet meer leverbaar
609 313477

Niet meer leverbaar
610 313478

Niet meer leverbaar
611 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.