Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H41MEWSZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H41MEWSZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562 2.85 3.45

Borgring
2 318590 1.65 2.00

Retainer Washer
3 370172 1.95 2.36

Grip
4 370173 3.00 3.63

Retainer Damper (a)
5 337559 1.05 1.27

Bit Lock Holder
6 337558 7.35 8.89

Spring Holder (a)
7 370242 10.35 12.52

Retainer Spring
8 370243 3.00 3.63

Spring Holder (b)
9 370244 1.95 2.36

Borgring
10 333255 1.04 1.26

BALL HOLDER
11 373288 3.75 4.54

GRIP (B)
12 373279 1.65 2.00

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
13 959150 1.35 1.63

Pakkingbout M6x25
14 981942 1.65 2.00

FRONT COVER
15 373280 24.48 29.61

TOP COVER
16 373236 1.20 1.45

O-ring (s-34)
17 980879 1.05 1.27

O-RING (I.D 44.5)
18 373251 1.04 1.26

RETAINER DAMPER (B)
19 373281 1.04 1.26

Bit Lock
20 370654 4.95 5.99

RETAINER SLEEVE
21 373284 38.09 46.09

DAMPER (C)
22 373249 1.04 1.26

O-ring (c)
23 313396 4.80 5.81

SECOND HAMMER
24 373285 11.10 13.43

DAMPER WASHER
25 373286 3.60 4.36

Demperring
26 321289 6.45 7.80

DAMPER HOLDER
27 373287 2.55 3.09

CYLINDER
28 374774 30.80 37.27

SLAGSTUK
29 373283 5.55 6.72

O-ring (i.d.10.5)
30 320823 3.30 3.99

Zuiger
31 320824 4.80 5.81

PISTON PIN
32 373256 1.80 2.18

CONNECTING ROD
33 373275 6.00 7.26

HOOD
34 373234 2.40 2.90

Inbusschroef
35 998485 1.05 1.27

HOUSING
36 373629 14.58 17.64

LAGERBUS (B)
37 310111 8.40 10.16

Stofafdichting
38 333263 1.04 1.26

TAIL COVER
39 373631 3.30 3.99

PLATE
40 373633 2.70 3.27

PANEL
42 375353 7.80 9.44

BACK COVER
43 373628 4.80 5.81

BELLOWS
44 373252 4.50 5.44

RUBBER SHEET
46A 373635 1.04 1.26

DC FILTER PCB (A) 100-127 VOLT
47 375395 51.98 62.89

DC FILTER PCB (A) 220-240 VOLT
47 375396 50.19 60.73

Tapschroef D5x20 Zwart
48 302089 1.05 1.27

DAMPER (D)
49 375357 1.65 2.00

SEAL LOCK BUTTON BOLT M5
50 373263 1.04 1.26

Afstandsbus
51 991711 1.05 1.27

HANDLE SET (A+B)
52 375354 10.35 12.52

TRANSATORY UNIT
53 373231 2.25 2.72

Dempingrubber
54 310124 4.20 5.08

Terminal
55 958308Z 5.55 6.72

Niet meer leverbaar
56 375398

TUBE
57 375397 1.04 1.26

TRIGGER
58 373640 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
59 984750

Snoerklem
60 960266 1.04 1.26

Snoertule D10.7
61 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
61 958049 1.04 1.26

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
62 500440Z 20.49 24.79

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
63 301653 1.04 1.26

Bout Voor Zijhandgreep
64 331247 4.20 5.08

BAND
65 373245 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
67 330209

MOUNT
68 373244 2.10 2.54

CYLINDER CRANK CASE ASS'Y
69 373289 43.59 52.74

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x40
70 322494 1.80 2.18

CRANK COVER
71A 374477 6.00 7.26

O-RING (I.D 53.9)
72 373250 1.04 1.26

CRANK SHAFT
73 373246 16.09 19.47

Veerring D40
74 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
75 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
76 996363 1.65 2.00

Oliekeerring
77 310119 3.60 4.36

DISTANCE RING
78 373254 2.25 2.72

Valve
79 995396 1.80 2.18

Cap Screw
80 338313 4.50 5.44

FELT
81 374461 4.50 5.44

FIRST GEAR
82 373255 12.30 14.88

NEEDLE BEARING
83 373278 1.04 1.26

GEAR COVER ASS'Y
84 373271 17.60 21.30

Kogellager 6201dducmav2s
85 6201DD 6.30 7.62

GUIDE WASHER
86 374478 1.04 1.26

ROTOR
87 361092 95.70 115.80

FAN GUIDE
88 373632 2.10 2.54

HEX. HD. TAPPING SCREW D4X45
89 373634 1.04 1.26

Bolt Washer M4 (black)
90 323210 1.05 1.27

STATOR PCB 100-120 VOLT
91 341004 141.21 170.87

STATOR PCB 220-240 VOLT
91 341005 140.25 169.70

Ring (a)
92 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
93 608VVM 5.70 6.90

SUPPORT (B)
94 930196 1.05 1.27

SIDE HANDLE ASS'Y NEW AUG
95 375594 14.71 17.80

PACKING (F)
96 375356 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
97 375355

Niet meer leverbaar
501 313471

PLASTIC CARRYING CASE (OLD 373792)
502A 373405 55.83 67.55

Vet (tube 30 Gram)
601 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
604 313472

Niet meer leverbaar
605 313473

Niet meer leverbaar
606 313474

Niet meer leverbaar
607 313475

Niet meer leverbaar
608 313476

Niet meer leverbaar
609 313477

Niet meer leverbaar
610 313478

Niet meer leverbaar
611 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.