Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H41SA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H41SA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Pakkingbout M7x25 (oud 991696)
1 993040 2.40 2.90

Damper Ring
2 991695 5.85 7.08

Demperring
3 983235 4.50 5.44

Sluitring
4 983236 1.95 2.36

Voorkap + Beitelhouderset
5 993042 221.65 268.20

Beitelhouder
6 990131 35.06 42.43

Rol Pin D4x20
7 991697 1.05 1.27

Houderpen
8 990135 11.85 14.34

Rubbertje (b)
9 990134 2.40 2.90

Drukknop
10 990133 9.60 11.62

Veer
11A 331239 1.05 1.27

Voorhuis
12 991693 99.14 119.96

Sluitstuk
13 991708 35.06 42.43

Cylinderhuis Kompleet
14 310109 151.66 183.51

O-ring (a)
15 983234 8.70 10.53

Nylock Bout M7x25
16 993041 1.05 1.27

Cylinder
17 310110 107.94 130.60

O-ring (s-48)
18 980715 2.40 2.90

Slagstuk
19 310112 13.75 16.64

O-ring
20 986104 1.05 1.27

Zuigerpin
21 980708 2.40 2.90

Zuiger
22 310113 9.90 11.98

Veerring D10 (10 Stuks)
23 939540 1.95 2.36

Drijfstang
24 310114 9.30 11.25

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
25 983162 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
26 310115 7.65 9.26

O-ring (s-55)
27 980744 2.55 3.09

Krukas
28 310116 43.86 53.07

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
29 930511 2.40 2.90

Veerring D40
30 948391 1.65 2.00

O-ring (s-40)
31 996363 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
32 6203DD 7.65 9.26

Oliekeerring
33 310119 3.60 4.36

Krukashuis
35A 310117 37.95 45.92

Dempingrubber
36 310124 4.20 5.08

Houder
37 310123 11.85 14.34

Handgreeppakking
38 310126 1.05 1.27

Eerste Tandwiel
39A 310120 27.50 33.28

Naaldlager
41 939299 10.65 12.89

Tandwieldeksel + Naaldlager M661
42A 310129 29.29 35.44

Kogellager 6201vvcmps2s
43 6201VV 6.45 7.80

Sluitring
44 971736 1.05 1.27

Waaier Voor Anker
52 310130 6.60 7.99

Anker 230v
53 360360E 113.71 137.59

Anker 240 Volt
53 360360F 113.71 137.59

ANKER 110-115 VOLT
53A 360360U 110.14 133.27

Luchtgeleider
54 980931 4.20 5.08

Inbus Hd Tapschroef D5x50
55 953121 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
56 340317E 69.99 84.68

Stator Ass'y 220 Volt
56 340317G 71.09 86.02

Contactpunt Koolborstelhouder
57 930703 2.40 2.90

Terminal M4.0 (10 Stuks)
58 930804 3.00 3.63

Ring (a)
59 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
60 608VVM 5.70 6.90

Behuizing
61 310146 40.84 49.41

Bout M5x45
62 980951 1.05 1.27

Koolborsteldeksel
63 935829 1.05 1.27

Koolborstel (2 Stuks)
64 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
65 971001 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
66 938477 1.05 1.27

LAGERBUS (B)
67 310111 8.40 10.16

Rooster + Plaat (oud 310118)
68A 314130 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
69 307811

Houder Voor Bedrading
70A 310424 9.30 11.25

Interne Draadhouder
70 980754 7.65 9.26

Handgreeppakking (b)
71 310125 1.65 2.00

Tapping Schroef
72 985480 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
73 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
74 991711 1.05 1.27

Handgreep Links (b)
75 310142 13.50 16.34

BEDRADING
76A 981974 1.65 2.00

Condensator (oud 987178)
78 930039 1.95 2.36

Condensator (oud 930030/991313)
78 994273 4.29 5.19

Rubber
79 930153 1.04 1.26

Lasdop 50091 (10 Stuks)
80 959140 3.30 3.99

Bedrading
81 990861 1.05 1.27

Schakelaar (oud 981940)
82 992891 22.83 27.62

Handgreep Rechts (a)
83 310141 14.10 17.06

Kroonsteentje
86 938307 2.13 2.57

Tapschroef D4x25 Zwart
87 307028 1.05 1.27

Snoertule D10.1
88 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
88 953327 1.04 1.26

Contactlip
89 992810 1.04 1.26

Ring M4 (10 Stuks)
90 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
91 984750

Snoerklem
92 960266 1.04 1.26

Cord Clip
92 981987Z 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
93 500235Z

Niet meer leverbaar
93 500239Z

Niet meer leverbaar
93 500390Z

Niet meer leverbaar
93 500391Z

Niet meer leverbaar
93 500394Z

Niet meer leverbaar
93 500406Z

Niet meer leverbaar
93 500408Z

Niet meer leverbaar
93 500424Z

Metalen Beschermplaat H41sa
94 314262 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
501 980752

Niet meer leverbaar
502 943277

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 944459

Niet meer leverbaar
505A 310131

Niet meer leverbaar
601 980753

Niet meer leverbaar
602 234001

Niet meer leverbaar
603 981922

Niet meer leverbaar
604 981923

Niet meer leverbaar
605 982705

Niet meer leverbaar
606 981924

Niet meer leverbaar
607 982710

Niet meer leverbaar
608 955186

Niet meer leverbaar
609 955183

Niet meer leverbaar
610 955181

Niet meer leverbaar
611A 323357

Niet meer leverbaar
612 991342

Niet meer leverbaar
613 991343

Niet meer leverbaar
614 991344

Niet meer leverbaar
615 982702

Niet meer leverbaar
616 982703

Niet meer leverbaar
617 982704

Niet meer leverbaar
618 981929

Niet meer leverbaar
619 981930

Niet meer leverbaar
620 981931

Niet meer leverbaar
622 944574

Niet meer leverbaar
623A 318085

Niet meer leverbaar
624 982711

Niet meer leverbaar
625 956126

Isolatiehoes H41sa
626 310132 19.94 24.12

Vet (tube 30 Gram)
627 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
628 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
629 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
630 311816

Serviceset H41sa
631 313291 93.36 112.97

Niet meer leverbaar
632 320859

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.