Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki H41SC'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H41SC


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki H41SC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Pakkingbout M7x25 (oud 991696)
1 993040@1417 2.40 2.90

Voorkant Deksel Set
2 316041@1417 87.59 105.98

Sluitstuk
3 991708@1417 35.06 42.43

Damper Ring
4 991695@1417 5.85 7.08

Demperring
5 983235@1417 4.50 5.44

Sluitring
6 983236@1417 1.95 2.36

Cylinderhuis Kompleet
7 310109@1417 151.66 183.51

O-ring (a)
8 983234@1417 8.70 10.53

Nylock Bout M7x25
9 993041@1417 1.05 1.27

Cylinder
10 310110@1417 107.94 130.60

O-ring (s-48)
11 980715@1417 2.40 2.90

Slagstuk
12 310112@1417 13.75 16.64

O-ring
13 986104@1417 1.05 1.27

Zuigerpin
14 980708@1417 2.40 2.90

Zuiger
15 310113@1417 9.90 11.98

Veerring D10 (10 Stuks)
16 939540@1417 1.95 2.36

Drijfstang
17 310114@1417 9.30 11.25

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
18 983162@1417 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
19 310115@1417 7.65 9.26

O-ring (s-55)
20 980744@1417 2.55 3.09

Krukas
21 310116@1417 43.86 53.07

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
22 930511@1417 2.40 2.90

Veerring D40
23 948391@1417 1.65 2.00

O-ring (s-40)
24 996363@1417 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
25 6203DD@1417 7.65 9.26

Oliekeerring
26 310119@1417 3.60 4.36

Krukashuis
28 310117@1417 37.95 45.92

Dempingrubber
29 310124@1417 4.20 5.08

Houder
30 310123@1417 11.85 14.34

Handgreeppakking
31 310126@1417 1.05 1.27

Eerste Tandwiel
32 310120@1417 27.50 33.28

Naaldlager
34 939299@1417 10.65 12.89

Tandwieldeksel + Naaldlager M661
35 310129@1417 29.29 35.44

Kogellager 6201vvcmps2s
36 6201VV@1417 6.45 7.80

Sluitring
37 971736@1417 1.05 1.27

Waaier Voor Anker
45 310130@1417 6.60 7.99

Anker 230v
46 360360E@1417 113.71 137.59

Anker 240 Volt
46 360360F@1417 113.71 137.59

Luchtgeleider
47 980931@1417 4.20 5.08

Inbus Hd Tapschroef D5x50
48 953121@1417 1.04 1.26

Veld (b) 220-230 Volt
49 340326K@1417 84.56 102.32

Stator Ass'y 220 Volt
49 340317G@1417 71.09 86.02

Veld 220-230 Volt
49 340317E@1417 69.99 84.68

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
49A 340326J@1417

Contactpunt Koolborstelhouder
50 930703@1417 2.40 2.90

Terminal M4.0 (10 Stuks)
51 930804@1417 3.00 3.63

Ring (a)
52 982631@1417 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
53 608VVM@1417 5.70 6.90

Behuizing
54 310146@1417 40.84 49.41

Bout M5x45
55 980951@1417 1.05 1.27

Koolborsteldeksel
56 935829@1417 1.05 1.27

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
57 999073@1417 14.40 17.42

Koolborstel (2 Stuks)
57 999043@1417 4.50 5.44

Koolborstelhouder
58 971001@1417 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
59 938477@1417 1.05 1.27

LAGERBUS (B)
60 310111@1417 8.40 10.16

Rooster + Plaat (oud 310118)
61 314130@1417 7.65 9.26

Metalen Beschermplaat H41sa
62 314262@1417 2.40 2.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
63 307811@1417

Buis
64B 319363@1417 1.65 2.00

Handgreeppakking (b)
65 310125@1417 1.65 2.00

Tapping Schroef
66 985480@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
67 991690@1417 1.05 1.27

Afstandsbus
68 991711@1417 1.05 1.27

Handgreep Links (b)
69 310142@1417 13.50 16.34

Condensator (oud 930030/991313)
70 994273@1417 4.29 5.19

Noise Suppressor
70 997174@1417 2.10 2.54

Condensator
70A 325566@1417 9.00 10.89

BEDRADING
72 981974@1417 1.65 2.00

Schakelaar (oud 981940)
73 992891@1417 22.83 27.62

Handgreep Rechts (a)
74 310141@1417 14.10 17.06

Tapschroef D4x25 Zwart
75 307028@1417 1.05 1.27

Snoertule D8.8
77 380090@1417 1.04 1.26

Snoertule D10.1
77 938051@1417 1.04 1.26

Aansluitklem
78 980063@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
79 984750@1417

Snoerklem
80 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
81 500477Z@1417

Rubber
82 930153@1417 1.04 1.26

Lasdop 50091 (10 Stuks)
83 959140@1417 3.30 3.99

Bedrading
84 990861@1417 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
85 949423@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 980752@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 943277@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 944459@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 310131@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 980753@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 234001@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
623A 318085@1417

Vet (tube 30 Gram)
627 981840@1417 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
628 308471@1417 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
629 980927@1417 73.01 88.35

Serviceset H41sa
631 313291@1417 93.36 112.97

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
632 320859@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
633 323357@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.