Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H41SD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H41SD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Retainer Damper
1 334946 1.95 2.36

Hammer Holder
2 334950 8.25 9.98

Retaining Ring D45
3 333856 3.15 3.81

Front Washer
4 333855 1.05 1.27

Cylinder Case Ass'y
5 334945 61.88 74.87

Niet meer leverbaar
5A 339599

Cylinder Case Cover
6 333854 4.65 5.63

Band
7 333261 3.90 4.72

Inbusbout M6x25
8 991712 1.05 1.27

O-ring (s-48)
10 980715 2.40 2.90

O-ring
11 883771 1.80 2.18

Second Hammer
12 334947 37.95 45.92

Damper Washer
13 333852 3.75 4.54

Damper
14 333851 3.00 3.63

O-ring (a)
15 983234 8.70 10.53

Bevestiging
16 333262 3.90 4.72

Bout Voor Zijhandgreep
17 333227 13.58 16.43

Niet meer leverbaar
18 330209

Cylinder
19 333850 21.04 25.46

Niet meer leverbaar
19A 339601

Slagstuk
20 334944 9.00 10.89

O-ring
21 986104 1.05 1.27

Zuigerpin
22 980708 2.40 2.90

Zuiger
23 333848 5.70 6.90

Drijfstang
24 333847 21.73 26.29

Niet meer leverbaar
24A 339603

Naaldlager
25 335303 4.35 5.26

Naaldlager Nsk Aj50 1203
25A 980756 10.65 12.89

Veerring D10 (10 Stuks)
26 939540 1.95 2.36

Veerring D12 (10 Stuks)
26A 939542 1.50 1.82

Inlegspie 4x4x8
27 980809 1.04 1.26

Schroef M5x16
28 994192 1.04 1.26

Krukashuis Deksel
29 333858 7.80 9.44

O-ring (jas02060)
30 878867 3.30 3.99

Krukas
31 333846 29.56 35.77

Niet meer leverbaar
31A 339602

Veerring D40
32 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
33 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
34 996363 1.65 2.00

Oliekeerring
35 310119 3.60 4.36

Afstandsring
36 333245 2.93 3.54

Valve
37 995396 1.80 2.18

Deksel
38 335301 1.04 1.26

Viltring
39 334217 1.95 2.36

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
40 877838 1.05 1.27

Imbusbout Hd M5x12
41 998471 1.05 1.27

Hood
42 333857 1.80 2.18

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x35
43 324056 1.65 2.00

Krukashuis
44 333845 16.23 19.63

Eerste Tandwiel
45 333246 17.60 21.30

Naaldlager
46 939299 10.65 12.89

Seal Packing (b)
47 334949 2.25 2.72

Tandwielhuis
48 334943 20.21 24.46

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
49 992803 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
50 6201DD 6.30 7.62

Stofring
51 302429 1.05 1.27

Anker 230v
52 360946E 62.56 75.70

Luchtgeleider
53 331252 2.10 2.54

Inbus Hd Tapschroef D5x50
54 953121 1.04 1.26

Bedrading
55 990861 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
56 340788A

Niet meer leverbaar
56 340788B

Niet meer leverbaar
56 340788H

Niet meer leverbaar
56 340788K

Contactpunt Koolborstelhouder
57 930703 2.40 2.90

Behuizing
58 333267 21.04 25.46

Koolborsteldop
59 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
60 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
61 958900 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
62 938477 1.05 1.27

Ring (a)
63 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
64 608VVM 5.70 6.90

Lagerhouder
65 331254 2.10 2.54

Stofafdichting
66 333263 1.04 1.26

Achterhuis
67 333264 3.90 4.72

Plate
68 333860 3.00 3.63

Tapschroef D5x20 Zwart
69 302089 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
71 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
72 959141 3.75 4.54

Condensator
73 331203 4.20 5.08

Snoertule D10.7
74 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
74 958049 1.04 1.26

BEDRADING
75 981974 1.65 2.00

Handgreep
76 333861 14.10 17.06

Schakelaar H65sb
77 306143 17.05 20.63

Rubber Sheet
78 335302 1.04 1.26

Handgreepdeksel
79 331205 9.00 10.89

Tapschroef D4x25 Zwart
80 307028 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
81 949423 1.05 1.27

Aansluitklem
82 980063 1.04 1.26

Kroonsteentje
83 938307 2.13 2.57

Snoerklem
84 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
85 984750

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
86 500440Z 20.49 24.79

O-ring (s-10)
87 987105 1.05 1.27

Voorkap
88 337616 44.83 54.24

Cylinder Case
89 337617 15.40 18.63

Niet meer leverbaar
89A 339600

Niet meer leverbaar
90 339613

Niet meer leverbaar
91 339614

Niet meer leverbaar
92 339615

Niet meer leverbaar
501 980752

Niet meer leverbaar
502 333862

Niet meer leverbaar
601 980753

Niet meer leverbaar
602 234001

Niet meer leverbaar
603 323357

Niet meer leverbaar
604 318085

Niet meer leverbaar
605 320859

Vet (tube 30 Gram)
606 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
607 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
608 980927 73.01 88.35

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.