Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H45FRV


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H45FRV

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Ring (oud 983280z)
1 983277 5.25 6.35

Stopveer (oud 980724)
2 981937 1.05 1.27

Knop
3 983241 35.06 42.43

Naaldroller D4x20
4 943364 1.05 1.27

Pakkingbout M6x25
5 981942 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
6 322347

Niet meer leverbaar
7 322344

Niet meer leverbaar
8 322345

Niet meer leverbaar
9 322346

O-ring (s-34)
10 980879 1.05 1.27

O-ring (1as-50)
11 990067 1.65 2.00

Demperring (a) (oud 320812)
12 322528 1.65 2.00

Slagstukhouder
13 320811 32.18 38.93

O-ring (s-25)
14 319572 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
15 322371

Demperring
16 320817 3.30 3.99

Slagstukhouder
17 320814 10.65 12.89

Demperring
18 320815 3.30 3.99

Ring
19 322412 1.65 2.00

Slagstukhouder
20 320816 1.65 2.00

Slagstuk
21 320822 14.99 18.13

O-ring (i.d.10.5)
22 320823 3.30 3.99

Cylinderhouder
23 320818 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
24 322372

Veer
25 320821 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
26 322336

Zuigerpin
27 320826 4.80 5.81

Zuiger
28 320824 4.80 5.81

Drijfstang
29 320825 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
30 986940 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
32 983162 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
34 320831 7.65 9.26

O-ring (jas02060)
36 878867 3.30 3.99

Veerring D10 (10 Stuks)
37 939540 1.95 2.36

Krukas
38 320829 37.95 45.92

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
39 930511 2.40 2.90

Bout M5x12
40 980760 1.05 1.27

Lagerpakking
41 980761 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
42 322529

Kogellager 6203dducmav2s
43 6203DD 7.65 9.26

Oliekeerring
44 310119 3.60 4.36

Cilinderhuis
45 320828 64.21 77.70

Handgreeppakking (a)
47 320837 3.30 3.99

Dempingrubber
48 310124 4.20 5.08

Houder
49 310123 11.85 14.34

Eerste Tandwiel
50 320830 26.40 31.94

Naaldlager
51 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
52 320841 35.06 42.43

Bout M8
53 317107 3.30 3.99

Handgreephouder(b)
54 317106 3.30 3.99

Handgreep Houder (a)
55 317105 4.80 5.81

Klemband (oud 317104)
56 320635 6.75 8.17

Ontgrendelgrip
57 317108 9.90 11.98

Niet meer leverbaar
58 317103

Koolborsteldeksel
59 935829 1.05 1.27

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
60 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
61 971001 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
62 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
63 320834 9.30 11.25

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x8
64 321527 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
65 6201DD 6.30 7.62

Stofring
66 302429 1.05 1.27

Waaier Voor Anker
67 321640 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
68 360571U

Luchtgeleider
69 320832 1.65 2.00

Tapschroef D5x55
70 953174 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
71 340568G

Contactpunt Koolborstelhouder
72 930703 2.40 2.90

Ring (a)
73 982631 1.04 1.26

Kogellager 608ddmc2eps2s
74A 608DDM 5.55 6.72

Behuizing
75 320833 90.48 109.47

Bus I.d. 15mm
76 320836 1.65 2.00

Handgreeppakking (b)
77 320838 4.80 5.81

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
78 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
79 991711 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
80 322350

Niet meer leverbaar
81 322348

Vinyl Tube
82 322530 1.65 2.00

Schakelaar H65sb
83 306143 17.05 20.63

Niet meer leverbaar
84 322349

Niet meer leverbaar
85 984750

Snoerklem
86 960266 1.04 1.26

Kroonsteentje
87 938307 2.13 2.57

Terminal M4.0 (10 Stuks)
88 930804 3.00 3.63

Snoertule D8.8
89 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
90 500434Z

Tapschroef D4x25 Zwart
91 307028 1.05 1.27

Stofafdichting
92 333143 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 944459

Niet meer leverbaar
503 320842

Niet meer leverbaar
601 985383

Niet meer leverbaar
602 985386

Niet meer leverbaar
603 985384

Niet meer leverbaar
604 985385

Niet meer leverbaar
605 985381

Niet meer leverbaar
606 985382

Vet (tube 30 Gram)
607 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
608 308471 12.75 15.43

Stofvanger
609 993245 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
610 323131

Niet meer leverbaar
611 323131

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.