Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki H45ME'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H45ME


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki H45ME

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562@1417 2.85 3.45

Borgring
2 318590@1417 1.65 2.00

Retainer Washer
3 370172@1417 1.95 2.36

Grip
4 370173@1417 3.00 3.63

Demperhouder (a)
5 339053@1417 9.75 11.80

Bit Lock Houder
6 337558@1417 7.35 8.89

Stalen bal D5
7 370239@1417 1.04 1.26

Veerhouder (a)
8 370242@1417 10.35 12.52

Veer Retainer
9 370243@1417 3.00 3.63

Spring Holder (b)
10 370244@1417 1.95 2.36

Borgring
11 333255@1417 1.04 1.26

Balthouder
12 370240@1417 3.00 3.63

Grip (b)
13 370241@1417 2.40 2.90

Imbusbout Hd M5x12
14 998471@1417 1.05 1.27

Cilinderhoes
15 370238@1417 7.80 9.44

Ring
16 320803@1417 1.65 2.00

O-ring (s-35)
17 337664@1417 1.04 1.26

Inbusbout M6x25
18 991712@1417 1.05 1.27

Cilinderhuis
19 370226@1417 34.24 41.43

O-ring (1as-60)
20 956996@1417 3.00 3.63

Behouder Demper Houder
21 337549@1417 3.90 4.72

Behouder Demper (b)
22 337548@1417 1.80 2.18

Bit Vergrendeling
23A 370654@1417 4.95 5.99

Borgbus
24 370227@1417 43.45 52.57

O-ring (c)
25 324921@1417 3.30 3.99

Second Hammer
26 370228@1417 13.20 15.97

Damper Washer
27 370229@1417 4.35 5.26

Demper
28 370259@1417 9.15 11.07

Gewichtsring
29 370230@1417 1.20 1.45

Demperring
30 326662@1417 3.30 3.99

Damper Holder
31 370231@1417 4.80 5.81

Cilinderhouder
32 370232@1417 1.50 1.82

Cylinder
33 370233@1417 16.50 19.96

Stopper Ring
34 370235@1417 1.35 1.63

Striker
35 370234@1417 6.15 7.44

O-ring
36 325297@1417 3.30 3.99

Zuigerpin
37 324917@1417 4.80 5.81

Zuiger
38 324915@1417 6.45 7.80

Drijfstang (oud 338148)
39 339049@1417 11.70 14.16

Naaldlager
40 335303@1417 4.35 5.26

Tapschroef D5x55
41 953174@1417 1.04 1.26

Stator Fet Pcb Set 100-127 Volt
42 340934@1417 53.35 64.55

Stator Sensor Pcb Set 220-240 Volt
42 340885E@1417 38.50 46.58

Lagerring
43 958915@1417 1.04 1.26

Kogellager 629vvmc2eps2l
44 629VVM@1417 5.85 7.08

Spacer
45 339910@1417 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
46 986940@1417 1.05 1.27

Stofafdichting
47 333263@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
48 370002@1417

Housing
49 370251@1417 46.48 56.23

Controller 220-240 Volt
50 370250@1417 101.20 122.45

Vinylbuis L50
51 370074@1417 1.04 1.26

Vinylbuis L35
52 370073@1417 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
53 991690@1417 1.05 1.27

Afstandsbus
54 991711@1417 1.05 1.27

Handle Set (a+b)
55 370258@1417 21.18 25.62

Pin D3x20 (10 Stuks)
56 949890@1417 1.80 2.18

Dempingrubber
57 310124@1417 4.20 5.08

Houder
58 310123@1417 11.85 14.34

Filter Pcb Set 100-127 Volt
59 337585@1417 10.35 12.52

Filter Pcb Set 220-240 Volt
59 337586@1417 10.35 12.52

Sponge (b) New
60 338447@1417 1.04 1.26

Back Cover
61 370246@1417 8.70 10.53

Schroef M5x16
62 994192@1417 1.04 1.26

Handle Shaft
63 370253@1417 1.04 1.26

Balgen
64 337591@1417 3.00 3.63

Trigger
65 370254@1417 2.10 2.54

Schakelaar
66 337587@1417 13.95 16.88

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
67 305558@1417 1.04 1.26

Terminal
68 958308Z@1417 5.55 6.72

Snoertule D10.7
69 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
69 958049@1417 1.04 1.26

Snoerklem
70 960266@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
71 984750@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
72 500487Z@1417

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
74 301653@1417 1.04 1.26

Bout M8
75 333228@1417 4.35 5.26

Onderdeel Hangreep (b)
76 333202@1417 1.05 1.27

Handvat Houder
77 370247@1417 14.16 17.14

Grip
78 333201@1417 1.95 2.36

Zijhandgreep
79 333199@1417 7.80 9.44

Inlegspie 3x3x10
80 940533@1417 1.20 1.45

Kruk Afdekkap
81 370248@1417 9.45 11.43

Cilinder O-ring (b) I.d.55.9
82 876433@1417 11.25 13.61

Krukas
83 370225@1417 22.69 27.45

Veerring D40
84 948391@1417 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
85 6203DD@1417 7.65 9.26

O-ring (s-40)
86 996363@1417 1.65 2.00

Niet meer leverbaar, geen vervanging
87 321274@1417

Krukas behuizing
88 370224@1417 32.59 39.43

Valve
89 995396@1417 1.80 2.18

Ring M3 (10 Stuks)
90 949422@1417 1.04 1.26

Back Cover
91 370245@1417 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
92 983162@1417 1.05 1.27

Eerste versnelling
93 337532@1417 13.05 15.79

Naaldlager
94 939299@1417 10.65 12.89

Paneel
95 337581@1417 8.85 10.71

Gear Cover
96 370252@1417 17.33 20.96

Kogellager 6201dducmav2s
97 6201DD@1417 6.30 7.62

Stofring
98 302429@1417 1.05 1.27

Rotor
99 337578@1417 115.78 140.09

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 313471@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 337594@1417

Klem
503 372113@1417 1.80 2.18

Vet (tube 30 Gram)
601 981840@1417 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471@1417 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927@1417 73.01 88.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 313471@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 313472@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 313473@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 313474@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 313475@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
609 313476@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
610 313477@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
611 313478@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
612 313479@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.