Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H45MEY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H45MEY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562 2.85 3.45

Borgring
2 318590 1.65 2.00

Retainer Washer
3 370172 1.95 2.36

Grip
4 370173 3.00 3.63

Retainer Damper (a)
5 339053 9.75 11.80

Bit Lock Holder
6 337558 7.35 8.89

Steel Ball D5
7 370239 1.04 1.26

Spring Holder (a)
8 370242 10.35 12.52

Retainer Spring
9 370243 3.00 3.63

Spring Holder (b)
10 370244 1.95 2.36

Borgring
11 333255 1.04 1.26

Ball Holder
12 370240 3.00 3.63

Grip (b)
13 370241 2.40 2.90

Imbusbout Hd M5x12
14 998471 1.05 1.27

Cylinder Case Cover
15 370238 7.80 9.44

Ring
16 320803 1.65 2.00

O-ring (s-35)
17 337664 1.04 1.26

Inbusbout M6x25
18 991712 1.05 1.27

Cylinder Case
19 370226 34.24 41.43

O-ring (1as-60)
20 956996 3.00 3.63

Retainer Damper Holder
21 337549 3.90 4.72

Retainer Damper (b)
22 337548 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
23 337554

Bit Lock
23A 370654 4.95 5.99

Retainer Sleeve
24 370227 43.45 52.57

O-ring (c)
25 324921 3.30 3.99

Second Hammer
26 370228 13.20 15.97

Damper Washer
27 370229 4.35 5.26

Damper
28 370259 9.15 11.07

Weight Washer
29 370230 1.20 1.45

Demperring
30 326662 3.30 3.99

Damper Holder
31 370231 4.80 5.81

Cylinder Holder
32 370232 1.50 1.82

Cylinder
33 370233 16.50 19.96

Stopper Ring
34 370235 1.35 1.63

Striker
35 370234 6.15 7.44

O-ring
36 325297 3.30 3.99

Weight Spring
37 370236 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
38 370237

Retaining Ring For D52 Hole
39 967270 1.05 1.27

Zuigerpin
40 324917 4.80 5.81

Zuiger
41 324915 6.45 7.80

Drijfstang (oud 338148)
42 339049 11.70 14.16

Naaldlager
43 335303 4.35 5.26

Tapschroef D5x55
44 953174 1.04 1.26

Stator Sensor Pcb Set 220-240 Volt
45 340885E 38.50 46.58

Stator Fet Pcb Set 100-127 Volt
45 340934 53.35 64.55

Lagerring
46 958915 1.04 1.26

Kogellager 629vvmc2eps2l
47 629VVM 5.85 7.08

Spacer
48 339910 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
49 986940 1.05 1.27

Stofafdichting
50 333263 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
51 370002

Housing
52 370251 46.48 56.23

Controller 110-127 Volt
53 370249 101.20 122.45

Controller 220-240 Volt
53 370250 101.20 122.45

Vinyl Tube L50
54 370074 1.04 1.26

Vinyl Tube L35
55 370073 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
56 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
57 991711 1.05 1.27

Handle Set (a+b)
58 370258 21.18 25.62

Pin D3x20 (10 Stuks)
59 949890 1.80 2.18

Dempingrubber
60 310124 4.20 5.08

Houder
61 310123 11.85 14.34

Filter Pcb Set 100-127 Volt
62 337585 10.35 12.52

Filter Pcb Set 220-240 Volt
62 337586 10.35 12.52

Sponge (b) New
63 338447 1.04 1.26

Back Cover
64 370246 8.70 10.53

Schroef M5x16
65 994192 1.04 1.26

Handle Shaft
66 370253 1.04 1.26

Bellows
67 337591 3.00 3.63

Trigger
68 370254 2.10 2.54

Schakelaar
69 337587 13.95 16.88

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
70 305558 1.04 1.26

Terminal
71 958308Z 5.55 6.72

Snoertule D10.7
72 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
72 958049 1.04 1.26

Snoerklem
73 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
74 984750

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
75 500446Z 40.84 49.41

Cord 4m 2 X 1.0 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e 1
75 500465Z 37.95 45.92

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
77 301653 1.04 1.26

Bout M8
78 333228 4.35 5.26

Onderdeel Hangreep (b)
79 333202 1.05 1.27

Handle Holder
80 370247 14.16 17.14

Grip
81 333201 1.95 2.36

Zijhandgreep
82 333199 7.80 9.44

Inlegspie 3x3x10
83 940533 1.20 1.45

Crank Cover
84 370256 9.45 11.43

Cilinder O-ring (b) I.d.55.9
85 876433 11.25 13.61

Crank Shaft
86 370225 22.69 27.45

Veerring D40
87 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
88 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
89 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
90 321274 4.80 5.81

Crank Case
91 370224 32.59 39.43

Valve
92 995396 1.80 2.18

Ring M3 (10 Stuks)
93 949422 1.04 1.26

Back Cover
94 370245 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
95 983162 1.05 1.27

First Gear
96 337532 13.05 15.79

Naaldlager
97 939299 10.65 12.89

Panel
98 337581 8.85 10.71

Gear Cover
99 370252 17.33 20.96

Kogellager 6201dducmav2s
100 6201DD 6.30 7.62

Stofring
101 302429 1.05 1.27

Rotor
102 337578 115.78 140.09

Niet meer leverbaar
501 313471

Niet meer leverbaar
502 337594

Klem
503 372113 1.80 2.18

Vet (tube 30 Gram)
601 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
604 313471

Niet meer leverbaar
605 313472

Niet meer leverbaar
606 313473

Niet meer leverbaar
607 313474

Niet meer leverbaar
608 313475

Niet meer leverbaar
609 313476

Niet meer leverbaar
610 313477

Niet meer leverbaar
611 313478

Niet meer leverbaar
612 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.